REKLAMA
REKLAMA

BIESZCZADY: Próba samobójcza w noc wigilijną. Kobieta spadła z urwiska

WETLINA / PODKARPACIE.24 grudnia w godzinach wieczornych ratownicy Bieszczadzkiego GOPR otrzymali zgłoszenie o próbie samobójczej, do której miało dojść w Wetlinie. – Kobieta wyszła z domu w mroźną noc, bez butów i bardzo lekko ubrana. Udała się w kierunku urwiska nad rzeką skąd spadła do wody – czytamy w komunikacie. Dzięki szybkiej reakcji ratowników i dwóch mieszkańców Wetliny kobietę udało się uratować.

Ponieważ dojazd ze stacji ratunkowej w Ustrzykach Górnych trwałby dość długo o pomoc poproszono ratowników mieszkających w Wetlinie. Miejscowi ratownicy wraz z dwójką mieszkańców Wetliny przetransportowali kobietę w bezpieczne miejsce. Pomimo upadku z dużej wysokości badanie urazowe nie wykazało poważnych dolegliwości natomiast parametry życiowe i znaczna hipotermia wymagały szybkiego transportu do szpitala. Ratownicy przetransportowali poszkodowaną w umówione miejsce spotkania z Zespołem Ratownictwa Medycznego, gdzie przekazali pacjentkę załodze pogotowia. Akcję zakończono około godziny 21:00 – relacjonowali ratownicy GOPR Bieszczady na swoim profilu Facebook.

źródło: GOPR Bieszczady

foto: zdjęcie poglądowe, pixabay.com

27-12-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)