REKLAMA
REKLAMA

BIESZCZADY: Próba samobójcza w noc wigilijną. Kobieta spadła z urwiska

WETLINA / PODKARPACIE.24 grudnia w godzinach wieczornych ratownicy Bieszczadzkiego GOPR otrzymali zgłoszenie o próbie samobójczej, do której miało dojść w Wetlinie. – Kobieta wyszła z domu w mroźną noc, bez butów i bardzo lekko ubrana. Udała się w kierunku urwiska nad rzeką skąd spadła do wody – czytamy w komunikacie. Dzięki szybkiej reakcji ratowników i dwóch mieszkańców Wetliny kobietę udało się uratować.

Ponieważ dojazd ze stacji ratunkowej w Ustrzykach Górnych trwałby dość długo o pomoc poproszono ratowników mieszkających w Wetlinie. Miejscowi ratownicy wraz z dwójką mieszkańców Wetliny przetransportowali kobietę w bezpieczne miejsce. Pomimo upadku z dużej wysokości badanie urazowe nie wykazało poważnych dolegliwości natomiast parametry życiowe i znaczna hipotermia wymagały szybkiego transportu do szpitala. Ratownicy przetransportowali poszkodowaną w umówione miejsce spotkania z Zespołem Ratownictwa Medycznego, gdzie przekazali pacjentkę załodze pogotowia. Akcję zakończono około godziny 21:00 – relacjonowali ratownicy GOPR Bieszczady na swoim profilu Facebook.

źródło: GOPR Bieszczady

foto: zdjęcie poglądowe, pixabay.com

27-12-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)