REKLAMA
REKLAMA

Brygada SANITAS wraz z Mikołajem znów odwiedzi ośrodek onkologiczny w Brzozowie (FILM, ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Kiedy większość z nas zdążyło już zapomnieć o Mikołaju, liczna brygada stowarzyszenia SANITAS wraz z Mikołajem dopiero rozpoczyna wędrówkę w miejsca, gdzie przy świątecznym akompaniamencie prócz upominków rozdaje radość, uśmiech, wiarę i nadzieję. Akcja „Mikołajkowa Niezapominajka 2018” odbędzie się 18 grudnia o godz. 11:00-15:00. Wtedy wolontariusze zawitają na oddziały onkologiczne w Podkarpackim Ośrodku Onkologicznym w Brzozowie.

Akcja skierowana jest do wszystkich pacjentów przebywających na oddziałach onkologicznych. Jest to gest, którym chcemy dać im odrobinę radości w ten szczególny czas, kiedy nie będą mogli być w swoich domach z bliskimi i z niepokojem patrzą w przyszłość. My, którzy również przeszliśmy już przez niepokój i lęk, chcemy pokazać, że gdzieś w przyszłości jest czas radości. Ludzie, których łączy doświadczenie choroby są sobie bliscy, jak nikt inny.

W ubiegłym roku rozdano ok. 2000 upominków na terenie kilku województw. Oczywiście akcja nie byłaby możliwa gdyby nie sponsorzy i ludzie dobrego serca.

Pragnęlibyśmy, pokazać im, że warto wspierać takie inicjatywy. Wszystko odbywa się w kolorowej oprawie i radosnej, pełnej niezapomnianych emocji atmosferze – słyszmy od organizatorów.

AKCJA MIKOŁAJKOWA NIEZAPOMINAJKA

źródło: Youtube.com / Stowarzyszenie Sanitas

źródło: materiały nadesłane

14-12-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)