REKLAMA
REKLAMA

BRZOZÓW: 18-letnia rowerzystka potrącona przez osobówkę (ZDJĘCIE)

BRZOZÓW / PODKARPACIE. Policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj w Brzozowie. Kierujący oplem nie ustąpił pierwszeństwa rowerzystce i doprowadził do zderzenia się pojazdów. 18-latka karetką pogotowia została przewieziona do szpitala.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godz. 9, na skrzyżowaniu ul. Kościuszki z ul. Piastową. Kierujący oplem, 26-letni mieszkaniec Brzozowa, wjeżdżając na ul. Kościuszki nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu rowerzystce i doszło do potrącenia. 18-letnia rowerzystka, mieszkanka Przysietnicy przewróciła się, doznając obrażeń. Ranna dziewczyna trafiła do szpitala.

Kierujący byli trzeźwi. Na szczęście obrażenia 18-latki nie były poważne. Kierowca opla za spowodowanie tej kolizji został ukarany mandatem karnym.

Wakacje to okres, w którym na drogach pojawia się więcej rowerzystów. Dlatego apelujemy do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności w trakcie jazdy i przypominamy, że rowerzysta jest pełnoprawnym uczestnikiem ruchu drogowego i należą mu się takie same uprawnienia jak innym kierowcom.

303-164199

KPP Brzozów

26-06-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)