REKLAMA
REKLAMA

Debaty przed II turą nie będzie! Matuszewski dyskutował z burmistrzem Ustrzyk Dolnych oraz kandydatem z Leska

SANOK / PODKARPACIE. Dziś to już niemal pewne. Debaty przed II turą wyborów samorządowych pomiędzy Tadeuszem Pióro a Tomaszem Matuszewskim nie będzie. Na kolejne zaproszenie do wspólnej dyskusji o Sanoku znów pozytywnie odpowiedział tylko urzędujący burmistrz Tadeusz Pióro. Tomasz Matuszewski jednak dyskutował. We wtorek. Partnerami byli: burmistrz Ustrzyk Dolnych i kandydat na burmistrza Leska. Nie pojawił się zapowiadany przez organizatorów kandydat na burmistrza Zagórza.

Po pierwszej próbie organizacji debaty przed II turą wyborów samorządowych, o której pisaliśmy tutaj: SPOTKANIE W SPRAWIE DEBATY. Sztab Matuszewskiego nieobecny (FOTO), kolejną podjęła redakcja Korso Gazety Sanockiej. Jak piszą jej dziennikarze, Tomasz Matuszewski zignorował zaproszenie. W artykule czytamy między innymi: – Przedstawiciele Tomasza Matuszewskiego nie odpowiedzieli na nasze zaproszenie do debaty. Kilkukrotnie próbowaliśmy się skontaktować z Pauliną Pasztą, szefową komitetu wyborczego Łączy Nas Sanok, ale nie odbiera od nas telefonu. Nie odpowiada też na wiadomości SMS.

Chęć wzięcia udziału w dyskusji o Sanoku potwierdził natomiast urzędujący burmistrz Tadeusz Pióro.

Brak odpowiedzi na wiadomość mailową przesłaną przez dziennikarzy miał być równoznaczny z odmową wzięcia udziału w debacie. Można zatem stwierdzić z dużą dozą pewności, że bezpośredniego, wyborczego pojedynku pomiędzy kandydatami na gospodarza miasta nie będzie.


W poniedziałek, późnym wieczorem, nasza redakcja otrzymała zaproszenie na spotkanie Tomasza Matuszewskiego (wtorek 18:00), w którym według zapowiedzi organizatorów mieli wziąć udział: kandydat na burmistrza Leska Adam Snarski, burmistrz Ustrzyk Dolnych Bartosz Romowicz oraz kandydat na burmistrza Zagórza Ernest Nowak. Finalnie, ten ostatni nie stawił się spotkanie.

foto: materiały nadesłane

31-10-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)