REKLAMA
TOMASZ PORĘBA Czesław Siekierski ZS2 GRZEGORZ BRAUN Joanna Frydrych ZS3
REKLAMA
BOGDAN RZONCA

Debaty przed II turą nie będzie! Matuszewski dyskutował z burmistrzem Ustrzyk Dolnych oraz kandydatem z Leska

SANOK / PODKARPACIE. Dziś to już niemal pewne. Debaty przed II turą wyborów samorządowych pomiędzy Tadeuszem Pióro a Tomaszem Matuszewskim nie będzie. Na kolejne zaproszenie do wspólnej dyskusji o Sanoku znów pozytywnie odpowiedział tylko urzędujący burmistrz Tadeusz Pióro. Tomasz Matuszewski jednak dyskutował. We wtorek. Partnerami byli: burmistrz Ustrzyk Dolnych i kandydat na burmistrza Leska. Nie pojawił się zapowiadany przez organizatorów kandydat na burmistrza Zagórza.

Po pierwszej próbie organizacji debaty przed II turą wyborów samorządowych, o której pisaliśmy tutaj: SPOTKANIE W SPRAWIE DEBATY. Sztab Matuszewskiego nieobecny (FOTO), kolejną podjęła redakcja Korso Gazety Sanockiej. Jak piszą jej dziennikarze, Tomasz Matuszewski zignorował zaproszenie. W artykule czytamy między innymi: – Przedstawiciele Tomasza Matuszewskiego nie odpowiedzieli na nasze zaproszenie do debaty. Kilkukrotnie próbowaliśmy się skontaktować z Pauliną Pasztą, szefową komitetu wyborczego Łączy Nas Sanok, ale nie odbiera od nas telefonu. Nie odpowiada też na wiadomości SMS.

Chęć wzięcia udziału w dyskusji o Sanoku potwierdził natomiast urzędujący burmistrz Tadeusz Pióro.

Brak odpowiedzi na wiadomość mailową przesłaną przez dziennikarzy miał być równoznaczny z odmową wzięcia udziału w debacie. Można zatem stwierdzić z dużą dozą pewności, że bezpośredniego, wyborczego pojedynku pomiędzy kandydatami na gospodarza miasta nie będzie.


W poniedziałek, późnym wieczorem, nasza redakcja otrzymała zaproszenie na spotkanie Tomasza Matuszewskiego (wtorek 18:00), w którym według zapowiedzi organizatorów mieli wziąć udział: kandydat na burmistrza Leska Adam Snarski, burmistrz Ustrzyk Dolnych Bartosz Romowicz oraz kandydat na burmistrza Zagórza Ernest Nowak. Finalnie, ten ostatni nie stawił się spotkanie.

foto: materiały nadesłane

31-10-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.