REKLAMA
REKLAMA

„Dobrze cię widzieć”! Policjantki w szkole w Kostarowcach (FOTO)

POWIAT SANOCKI / PODKARPACIE. W ramach ogólnopolskiej kampanii społecznej policjantki odwiedziły Szkołę Podstawową w Kostarowcach. Podczas spotkania z dziećmi opowiadały o bezpiecznych zachowaniach na drodze. Na koniec każdy z uczestników otrzymał odblaskową kamizelkę.


Końcem listopada policjantki z Zespołu Profilaktyki Społecznej, Nieletnich i Patologii odwiedziły Szkołę Podstawową w Kostarowcach w ramach ogólnopolskiej kampanii społecznej pod nazwą „Dobrze cię widzieć”. Akcja odbywa się w ramach realizacji projektu „Bezpieczna droga”, której celem jest poprawa bezpieczeństwa niechronionych uczestników ruchu drogowego, w szczególności dzieci i młodzieży.

Policjantki rozmawiały z uczniami na temat bezpieczeństwa na drodze. Poruszały tematy związane z prawidłowymi zachowaniami oraz właściwą reakcją w przypadku zagrożenia, w tym znajomością numerów alarmowych i sposobu informowania służb o zdarzeniu drogowym. Dzieci aktywnie uczestniczyły w spotkaniu zadając pytania z dziedziny ruchu drogowego, ale również chętnie odpowiadały na stawiane przez policjantki pytania. Na zakończenie spotkania wszyscy uczestnicy otrzymali kamizelki odblaskowe.

 

KPP Sanok

04-12-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)