REKLAMA
REKLAMA

„Dobrze cię widzieć”! Policjantki w szkole w Kostarowcach (FOTO)

POWIAT SANOCKI / PODKARPACIE. W ramach ogólnopolskiej kampanii społecznej policjantki odwiedziły Szkołę Podstawową w Kostarowcach. Podczas spotkania z dziećmi opowiadały o bezpiecznych zachowaniach na drodze. Na koniec każdy z uczestników otrzymał odblaskową kamizelkę.


Końcem listopada policjantki z Zespołu Profilaktyki Społecznej, Nieletnich i Patologii odwiedziły Szkołę Podstawową w Kostarowcach w ramach ogólnopolskiej kampanii społecznej pod nazwą „Dobrze cię widzieć”. Akcja odbywa się w ramach realizacji projektu „Bezpieczna droga”, której celem jest poprawa bezpieczeństwa niechronionych uczestników ruchu drogowego, w szczególności dzieci i młodzieży.

Policjantki rozmawiały z uczniami na temat bezpieczeństwa na drodze. Poruszały tematy związane z prawidłowymi zachowaniami oraz właściwą reakcją w przypadku zagrożenia, w tym znajomością numerów alarmowych i sposobu informowania służb o zdarzeniu drogowym. Dzieci aktywnie uczestniczyły w spotkaniu zadając pytania z dziedziny ruchu drogowego, ale również chętnie odpowiadały na stawiane przez policjantki pytania. Na zakończenie spotkania wszyscy uczestnicy otrzymali kamizelki odblaskowe.

 

KPP Sanok

04-12-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)