REKLAMA
REKLAMA

Efektowne, choć obowiązkowe zwycięstwo Ekoball Stali Sanok w Głogowie Młp. Wygrywamy 3:1! (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Ekoball Stal Sanok pokonała na wyjeździe czerwoną latarnię rozgrywek podkarpackiej IV ligi Głogovię Głogów Młp. 3:1. Było to cenne zwycięstwo podopiecznych Roberta Ząbkiewicza, pierwsze na wiosnę. Bramki dla sanoczan zdobyli: Kuzio, Adamiak i Kaczmarski. – Taki wynik to najniższy wymiar kary. Ważny jednak komplet punktów, a nie rozmiar zwycięstwa. W końcu – czytamy na stronie Ekoballu.

IV liga podkarpacka

Głogovia Głogów Małopolski – Geo-Eko Ekoball Stal Sanok 1:3 (1:1)

1:1 Mateusz Kuzio – 16′
1:2 Kamil Adamiak – 65′
1:3 Konrad Kaczmarski – 86′

Sanok: 1. Krzanowski, 15. Kaczmarski, 14. Florek, 3. Śmietana, 4. Suszko, 22. Tabisz, 16. Jaklik, 2. J. Ząbkiewicz, 7. Adamiak, 10. Sieradzki, 9. Kuzio. Trener: R. Ząbkiewicz.

Był to mecz 18. kolejki, przełożonej z 10 marca ze względu na złe warunki atmosferyczne. Przeniesiono wtedy wszystkie spotkania serii.

Sanoczanie zajmują aktualnie 10. miejsce w tabeli z takim samym dorobkiem punktowym (27) jak plasujące się na 9. pozycji Ropczyce i 8. Wiśniowa. Za plecami Ekoball Stali Sokół Nisko z 26 punktami na koncie.

Miejmy nadzieję, że piłkarze Ekoball Stali wskoczą teraz na odpowiednie tory i zanotują serię zwycięstw, która przełoży się na awans w klasyfikacji. Trzymamy kciuki!

W kolejnym pojedynku, żółto-niebiescy zagrają ponownie na wyjeździe z Wisłokiem Strzyżów. Mecz zaplanowano na 21 kwietnia na godzinę 17:05.

Foto: Geo-Eko Ekoball Stal Sanok

19-04-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)