REKLAMA
REKLAMA

Efektowne, choć obowiązkowe zwycięstwo Ekoball Stali Sanok w Głogowie Młp. Wygrywamy 3:1! (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Ekoball Stal Sanok pokonała na wyjeździe czerwoną latarnię rozgrywek podkarpackiej IV ligi Głogovię Głogów Młp. 3:1. Było to cenne zwycięstwo podopiecznych Roberta Ząbkiewicza, pierwsze na wiosnę. Bramki dla sanoczan zdobyli: Kuzio, Adamiak i Kaczmarski. – Taki wynik to najniższy wymiar kary. Ważny jednak komplet punktów, a nie rozmiar zwycięstwa. W końcu – czytamy na stronie Ekoballu.

IV liga podkarpacka

Głogovia Głogów Małopolski – Geo-Eko Ekoball Stal Sanok 1:3 (1:1)

1:1 Mateusz Kuzio – 16′
1:2 Kamil Adamiak – 65′
1:3 Konrad Kaczmarski – 86′

Sanok: 1. Krzanowski, 15. Kaczmarski, 14. Florek, 3. Śmietana, 4. Suszko, 22. Tabisz, 16. Jaklik, 2. J. Ząbkiewicz, 7. Adamiak, 10. Sieradzki, 9. Kuzio. Trener: R. Ząbkiewicz.

Był to mecz 18. kolejki, przełożonej z 10 marca ze względu na złe warunki atmosferyczne. Przeniesiono wtedy wszystkie spotkania serii.

Sanoczanie zajmują aktualnie 10. miejsce w tabeli z takim samym dorobkiem punktowym (27) jak plasujące się na 9. pozycji Ropczyce i 8. Wiśniowa. Za plecami Ekoball Stali Sokół Nisko z 26 punktami na koncie.

Miejmy nadzieję, że piłkarze Ekoball Stali wskoczą teraz na odpowiednie tory i zanotują serię zwycięstw, która przełoży się na awans w klasyfikacji. Trzymamy kciuki!

W kolejnym pojedynku, żółto-niebiescy zagrają ponownie na wyjeździe z Wisłokiem Strzyżów. Mecz zaplanowano na 21 kwietnia na godzinę 17:05.

Foto: Geo-Eko Ekoball Stal Sanok

19-04-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)