Karny w 92. minucie pozbawił LKS Pisarowce zwycięstwa. Remis 2:2 z Igloopolem Dębica (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. O sporym pechu czy też niewykorzystanej szansie mogą mówić piłkarze LKSu Pisarowce, którzy w meczu 18. kolejki IV ligi zremisowali na własnym boisku z Ogloopolem Dębica 2:2, mimo, że prowadzili już 2:0. Bramkarzowi LKSu udało się wybronić jednego karnego, ale przy podobnej sytuacji już w doliczonym czasie gry drugiej połowy, nie miał nic do powiedzenia i drużyna spod Rzeszowa mogła cieszyć się z jednego punktu. LKS Pisarowce – Igloopol Dębica 2:2.

IV liga podkarpacka

LKS Pisarowce – Igloopol Dębica 2:2 (1:0)

Bramki dla Pisarowiec: Dawid Posadzki i Paweł Dziedzic

Pisarowce: Półkoszek – Kokoć (60′ Kasperkowicz), Łuczka, Adamiak, Sikorski, Lorenc, Domaradzki, Holovachuk, Dziedzic, Posadzki, Sobolak (65′ Słowik). Trener: Niemczyk.

Był to mecz 18. kolejki, przełożonej z 10 marca ze względu na złe warunki atmosferyczne. Przeniesiono wtedy wszystkie spotkania serii.

Remis pozwolił utrzymać drużynie Damiana Niemczyka wysokie 4. miejsce w tabeli IV ligi. LKS z dorobkiem 36 punktów wyprzedza o jedno oczko Wisłokę Dębica (jeden mecz rozegrany więcej). Z kolei do miejsca na podium traci trzy punkty (Polonia Przemyśl – jeden mecz mniej).

W kolejnym starciu, LKS podejmie Rzemieślnik Pilzno. Spotkanie zostanie rozegrane w Sanoku przy ul. Stróżowskiej 21 kwietnia o godzinie 11:00.