REKLAMA
REKLAMA

Energetyczny folk i rock, drewniane cudeńka i piękne ikony (FOTO)

SANOK / PODKARPACIE. W Muzeum Budownictwa Ludowego w Sanoku kolejny raz królowały ikony, drewniane rękodzieła i oczywiście fantastyczna muzyka. A to za sprawa kolejnej edycji Festiwalu Karpaty Zaklęte w Drewnie.

W trakcie imprezy otwarto wernisaż malarstwa ikonowego w ramach projektu Szlak Maryjny (Światło ze Wschodu). Wystąpiła też kapela KAMRATY, po niej przybyłym gościom przygrywał zespół FOGGY DEW, częstując irlandzkim brzmieniem. Następnie na scenie pojawiła się folk-rockowa grupa FRYNA. Na zakończenie zagrał rosyjski VOLNYJ DON, prezentując mocne brzmienia w piosenkach o nieszczęśliwej miłości, wojnie i stracie.

Oczywiście podczas całej imprezy przybyli do skansenu mogli obejrzeć i kupić perfekcyjne drewniane rękodzieła, wyroby z wikliny, folkowe kwiaty czy regionalne smakołyki. Nie brakło również atrakcji dla najmłodszych, chcoiażby fantastycznego malowania na drewnie.

Zobaczcie fotorelację!

13-08-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)