REKLAMA
REKLAMA

Funia i Miki. Ciągle czekają na nowy dom. Odwiedź zwierzaki na Hetmańskiej! (FOTO)

SANOK / PODKARPACIE. Kolejna grupa zwierzaków czeka na czułe serce. Społeczne Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami na co dzień opiekuje się całą gromadą pupili, z którymi poprzedni właściciele z różnych powodów się rozstali. Mimo, że pieski i kotki w kojcach STONZ w Sanoku na ulicy Hetmańskiej 11 mają wszystko czego im potrzeba, to skrycie liczą na nowy dom.

Niektóre z nich czekają na nowy dom już kilka lat. Pieski można odwiedzić, wyprowadzić i poznać je przed adopcją – podkreśla Aneta Zaleska ze stowarzyszenia.

Telefony do pracowników: Jolanta Tomasik – prezes 501 428 255 lub Aneta Zaleska – 793 160 873

Warto dodać, że wbrew błędnej, obiegowej opinii, STONZ w żaden sposób nie jest finansowany przez samorząd.

Wszyscy członkowie Społecznego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami pracują na rzecz niechcianych i źle traktowanych zwierząt bez żadnego wynagrodzenia. Wykonują swoją pracę w wolnym czasie i z poczucia miłości do zwierząt. Towarzystwo opłaca należności związane z utrzymaniem zwierząt jedynie z 1% odpisywanego od podatków lub z wpłat na konto od ludzi dobrej woli. Każdy wydatek jest księgowany fakturami – wyjaśnia Aneta Zaleska.

FUNIA

Ruda Funia to młoda suczka, która przyjechała do STONZ w zeszłym tygodniu z Odrzechowej.

Liczymy, że właściciel się odnajdzie pomimo, iż z relacji wiemy, że błąkała się tam od przynajmniej dwóch tygodni – zaznacza Aneta Zaleska.

Sunia jest młoda, łagodna w stosunku do dorosłych, dzieci i innych psów. Bardzo tęskni za swoim człowiekiem. Trudno jej zrozumieć sytuację w jakiej się znalazła. To mała sunia, która potrzebuje kochającego domu. Piesek do zamieszkania w domu lub mieszkaniu.

MIKI

Miki to przyjemny piesek, który przyjechał do schroniska w zeszłym roku z Pakoszówki. Miki to spokojny psiak, który czeka…

– Każda osoba, która przyjdzie do naszych kojców jest witana przez Mikiego łaszeniem się i proszeniem o głaskanie. W jego oczach widać prośbę o zabranie go do domu. Nie pozwólmy mu dłużej czekać. Życie psów kończy się szybciej – uczula wolontariusz.

Wszystkie pieski przy adopcji otrzymają wyprawkę w postaci karmy. Sanocki STONZ zaprasza także do współpracy zadeklarowanych wolontariuszy, którzy chętnie zajmą się zwierzakami.

ZOBACZ TAKŻE:

Psiaki czekają na nowy dom. Przygarniesz zwierzaka? (FOTO)

„Lolek znalazł dom dzięki publikacji na esanok.pl!”. Może i Ty przygarniesz zwierzaka?

Gabi, Wacuś i Ciapunio. Kto by odmówił takim psiakom? Czekają na nowy dom (FOTO)

30-05-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)