REKLAMA
REKLAMA

Funia i Miki. Ciągle czekają na nowy dom. Odwiedź zwierzaki na Hetmańskiej! (FOTO)

SANOK / PODKARPACIE. Kolejna grupa zwierzaków czeka na czułe serce. Społeczne Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami na co dzień opiekuje się całą gromadą pupili, z którymi poprzedni właściciele z różnych powodów się rozstali. Mimo, że pieski i kotki w kojcach STONZ w Sanoku na ulicy Hetmańskiej 11 mają wszystko czego im potrzeba, to skrycie liczą na nowy dom.

Niektóre z nich czekają na nowy dom już kilka lat. Pieski można odwiedzić, wyprowadzić i poznać je przed adopcją – podkreśla Aneta Zaleska ze stowarzyszenia.

Telefony do pracowników: Jolanta Tomasik – prezes 501 428 255 lub Aneta Zaleska – 793 160 873

Warto dodać, że wbrew błędnej, obiegowej opinii, STONZ w żaden sposób nie jest finansowany przez samorząd.

Wszyscy członkowie Społecznego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami pracują na rzecz niechcianych i źle traktowanych zwierząt bez żadnego wynagrodzenia. Wykonują swoją pracę w wolnym czasie i z poczucia miłości do zwierząt. Towarzystwo opłaca należności związane z utrzymaniem zwierząt jedynie z 1% odpisywanego od podatków lub z wpłat na konto od ludzi dobrej woli. Każdy wydatek jest księgowany fakturami – wyjaśnia Aneta Zaleska.

FUNIA

Ruda Funia to młoda suczka, która przyjechała do STONZ w zeszłym tygodniu z Odrzechowej.

Liczymy, że właściciel się odnajdzie pomimo, iż z relacji wiemy, że błąkała się tam od przynajmniej dwóch tygodni – zaznacza Aneta Zaleska.

Sunia jest młoda, łagodna w stosunku do dorosłych, dzieci i innych psów. Bardzo tęskni za swoim człowiekiem. Trudno jej zrozumieć sytuację w jakiej się znalazła. To mała sunia, która potrzebuje kochającego domu. Piesek do zamieszkania w domu lub mieszkaniu.

MIKI

Miki to przyjemny piesek, który przyjechał do schroniska w zeszłym roku z Pakoszówki. Miki to spokojny psiak, który czeka…

– Każda osoba, która przyjdzie do naszych kojców jest witana przez Mikiego łaszeniem się i proszeniem o głaskanie. W jego oczach widać prośbę o zabranie go do domu. Nie pozwólmy mu dłużej czekać. Życie psów kończy się szybciej – uczula wolontariusz.

Wszystkie pieski przy adopcji otrzymają wyprawkę w postaci karmy. Sanocki STONZ zaprasza także do współpracy zadeklarowanych wolontariuszy, którzy chętnie zajmą się zwierzakami.

ZOBACZ TAKŻE:

Psiaki czekają na nowy dom. Przygarniesz zwierzaka? (FOTO)

„Lolek znalazł dom dzięki publikacji na esanok.pl!”. Może i Ty przygarniesz zwierzaka?

Gabi, Wacuś i Ciapunio. Kto by odmówił takim psiakom? Czekają na nowy dom (FOTO)

30-05-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)