REKLAMA
REKLAMA

Gabi, Wacuś i Ciapunio. Kto by odmówił takim psiakom? Czekają na nowy dom (FOTO)

 SANOK / PODKARPACIE. Kolejna grupa zwierzaków czeka na czułe serce. Społeczne Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami na co dzień opiekuje się całą gromadą pupili, z którymi poprzedni właściciele z różnych powodów się rozstali. Mimo, że pieski i kotki w kojcach STONZ w Sanoku na ulicy Hetmańskiej 11 mają wszystko czego im potrzeba, to skrycie liczą na nowy dom.

Niektóre z nich czekają na nowy dom już kilka lat. Pieski można odwiedzić, wyprowadzić i poznać je przed adopcją – podkreśla Aneta Zaleska ze stowarzyszenia.

Telefony do pracowników: Jolanta Tomasik – prezes 501 428 255 lub Aneta Zaleska – 793 160 873

Warto dodać, że wbrew błędnej, obiegowej opinii, STONZ w żaden sposób nie jest finansowany przez samorząd.

Wszyscy członkowie Społecznego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami pracują na rzecz niechcianych i źle traktowanych zwierząt bez żadnego wynagrodzenia. Wykonują swoją pracę w wolnym czasie i z poczucia miłości do zwierząt. Towarzystwo opłaca należności związane z utrzymaniem zwierząt jedynie z 1% odpisywanego od podatków lub z wpłat na konto od ludzi dobrej woli. Każdy wydatek jest księgowany fakturami – wyjaśnia Aneta Zaleska.

GABI

Gabi to piesek w wieku dojrzałym o cudownym spokojnym usposobieniu. Można o nim powiedzieć, że jest to pies idealny. Nie szuka zwady z innymi psami, łagodny jak baranek dla dorosłych i dla dzieci. Gabi do niedawna mieszkał w domu, ale niestety jego właściciel zmarł.

Piesek trafił do nas i ciężko mu się odnaleźć w kojcach pełnych szczekania i hałasu. On uwielbia spokój i ciszę. Gabi byłby idealny dla osób dorosłych – opisuje zwierzaka Aneta Zaleska.

WACUŚ

Wacuś to biało czarny mały psiak, który został porzucony. Piesek bardzo tęskni za swoim właścicielem, który nigdy po niego nie powróci. Wacuś uwielbia wolność i przestrzeń.

Szukamy dla niego najlepiej domu z ogrodem. Jest młodym psem, który z pewnością pokocha nowego właściciela, który dałby mu szansę na nowe dobre życie – mówi pani Aneta.

CIAPUNIO

Ciapunio to śliczny psiak, który trafił do nas z okolic Turzańska. Byliśmy pewni, że właściciel szybko się odnajdzie. Niestety. Minęło kilka miesięcy i nic! Ciapunio to niesamowita przylipka. Uwielbia pieszczoty i tulenie się. Ma grubiutkie łapki i duży łepek w stosunku do swojego niewielkiego ciałka, co czyni go nietypowym i milusińskim. Piesek ma nie więcej niż rok lub dwa. Kto da dom takiemu cudaczkowi? – pyta wolontariuszka.

Wszystkie pieski przy adopcji otrzymają wyprawkę w postaci karmy. Sanocki STONZ zaprasza także do współpracy zadeklarowanych wolontariuszy, którzy chętnie zajmą się zwierzakami.

ZOBACZ TAKŻE:

Psiaki czekają na nowy dom. Przygarniesz zwierzaka? (FOTO)

„Lolek znalazł dom dzięki publikacji na esanok.pl!”. Może i Ty przygarniesz zwierzaka?

22-05-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)