REKLAMA
REKLAMA

IMPREZOWY ROZKŁAD JAZDY: Szaleństwo na Dzień Dziecka, imprezy sportowe, koncerty i kino!

BIESZCZADY / PODKARPACIE. Przed nami kolejny długi weekend! Zaplanowaliście już ten fantastyczny, wolny czas? Nie?! Sprawdźcie co dla Was przygotowaliśmy! W propozycjach szaleństwo na Dzień Dziecka, koncerty, zawody sportowe i nowy repertuar kinowy.

Długi weekend rozpoczynają Uroczystości Bożego Ciała. W Sanoku w czwartek, 31 maja o godzinie 10.00, w kościele Chrystusa Króla rozpocznie się uroczysta Msza święta koncelebrowana przez Kapłanów Miasta, po której wyruszy procesja do kościoła Farnego w Sanoku (parafia pw. Przemienienia Pańskiego).

Tradycyjnie, już od wielu już lat w dużych miastach jest tylko jedna procesja eucharystyczna, która powinna jednoczyć wszystkich wierzących. Zachęcamy do udziału w tej Mszy świętej i procesji oraz do godnego w niej uczestnictwa. Starajmy się nie rozmawiać, aby dać świadectwo swojej wiary, uwielbienia i szacunku dla Najświętszego Sakramentu.

W tym wolnym czasie warto zabrać dzieciaki do kina, szczególnie, że w piątek przypada Światowy Dzień Dziecka. Sanocki Dom Kultury proponuje obraz „Bella i Sebastian 3”, z kolei dla starszych widzów komedię romantyczną „Nasze najlepsze wesele”. Nie zapominajmy także o cyklu „Wieczory z SDK”. Rozpocznie go koncert Con Amore.

Najbogatszy plan kształtuje się na niedzielę. W propozycjach Konkurs Piosenki Religijnej i Patriotycznej. To już XVI odsłona imprezy.

Na sanockim Rynku wielka feta dla najmłodszych!

Przewidziano wiele gier, zabaw i konkursów prowadzonych przez animatorów, warsztaty poruszania się na szczudłach, pokaz wielkich baniek mydlanych, zajęcia z żonglerki, modelowanie długich balonów, czy przejazdy fantastyczną kolejką Bieszczadzki Expresss. Niezwykłą pamiątką będzie zdjęcie wykonane w dostępnej nieodpłatnie fotobudce!

W czasie imprezy zostanie wypuszczonych 1000 balonów, wśród których będzie można odnaleźć kupony na lody, watę cukrową lub popcorn. Rozdawane będą też upominki.

Na scenie zaprezentują się m. in. finaliści konkursu piosenki religijnej i patriotycznej. O godzinie 17.00 wystąpi Kabaret „Tylko Tyle” z programem dla dzieci. A o godzinie 18.00 sceną zawładnie CZWARTA FALA – formacja znana m. in. z hitowej parodii „Despacito” – „Wieśka Tico”, która ma już 46 milionów wyświetleń na youtubie. Młodość, pomysłowość i energia sceniczna – tak najkrócej można opisać twórczość kabaretu, który na sanockim rynku zaprezentuje najbardziej popularne swoje piosenki.

Dzień Dziecka / Niedziela, 3 czerwca 2018 r.
Rynek w Sanoku
Start – godz. 11.00
Wiele darmowych atrakcji!
Godz. 14.00 – Finał XVI Konkursu „Śpiewajmy Bogu i Ojczyźnie”
Godz. 17.00 – Kabaret „Tylko Tyle”
Godz. 18.00 – CZWARTA FALA

Niedziela to także termin różnorodnych zmagań sportowych. I tak w Nowosielcach zmierzą się młodzieżówki pożarnicze. W Bieszczadach Bieg po Zdrowie, Puchar Polski w Nordic Walking oraz piłkarskie emocje.

 

1 czerwca (piątek)

2 czerwca (sobota)

3 czerwca (niedziela)

weekend3

1 czerwca (piątek)

2 czerwca (sobota)

3 czerwca (niedziela)

 

PRZYPOMINAMY O OFERCIE NASZYCH SANOCKICH MUZEÓW. SPRAWDŹ KIEDY MOŻNA JE ODWIEDZIĆ!

MUZEUM HISTORYCZNE W SANOKU:

Muzeum Historyczne w Sanoku
ul. Zamkowa 2,
38-500 Sanok

Godziny otwarcia od 1 kwietnia do 31 października

pon. 8.00-12.00
wt. 9:00 – 17:00
śr. 9:00 – 17:00
czw. 9:00 – 17:00
pt. 9:00 – 17:00
sob. 9:00 – 17:00

MUZEUM BUDOWNICTWA LUDOWEGO W SANOKU:

Park Etnograficzny,
ul. Rybickiego 3,
tel. (013) 463-16-72

Godziny otwarcia od 1 maja do 30 września od 8:00 do 18:00

UWAGA BEZPLATNA niedziela  9:00 – 17:00

01-06-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)