REKLAMA
REKLAMA

Kabaret SMILE z najnowszym programem wystąpi w Sanoku! Bilety otrzymują…

SANOK / PODKARPACIE. „To się nadaje do kabaretu!” – NOWY program Kabaretu Smile. W tym właśnie programie powraca wyczekiwana Bożena i jej mąż Merlin. Nowe perypetie tej zwariowanej pary to tylko część programu Kabaretu SMILE.

Smile-tsndk-add-cover-Sanok

Cały program to laboratoryjna mieszanka codziennych sytuacji, ponadczasowych tematów i przerysowanych postaci, które niesamowicie bawią każdego z nas.

Nowe skecze, piosenki, gagi, puenty i inne odczynniki tworzą wybuchową reakcję. Na sali co chwila wybucha salwa śmiechu, po której przychodzi chwila zadumy i myśl: „Faktycznie. Tak jest też w moim życiu!”.

Odwiedziny w szpitalu, zaległości w abonamencie rtv, współczesne plotki kontra hejterzy, facet w kuchni, życie ulicy, czy też odmienne pojmowanie rzeczywistości przez dorosłych i przez dzieci – „to się nadaje do kabaretu!”.

Chcesz poczuć na własnej skórze z jakich odczynników korzystają artyści? Przyjdź na spektakl „na żywo”.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA WYSTĘP!

KABARET SMILE w najnowszym programie „To się nadaje do kabaretu!”

SANOK   7.04.2018
Sanocki Dom Kultury, ul. Mickiewicza 24
godz. 16:00 i 19:00

Bilety w cenie 60/70 zł do kupienia:

• kasa SDK, tel. 13 463 10 42
biletynakabarety.pl
kupbilecik.pl

ulotka_Smile 2018.04.07 SanokBILETY OTRZYMUJĄ:

– pani Małgorzata Wrona
– pani Beata DżońKONKURS – ZDOBĄDŹ BILET na występ kabaretu SMILE!

Mamy dla Państwa 2 bilety na występ kabaretu SMILE!

Aby wziąć udział w konkursie, należy wysłać wiadomość elektroniczną e-mail na adres promocja@esanok.pl z dopiskiem w tytule: „Kabaret SMILE”, zawierającą dane uczestnika konkursu, tj. imię, nazwisko oraz numer telefonu.

Spośród zarejestrowanych zgłoszeń udziału w niniejszym konkursie, Redakcja przeprowadzi wybór pierwszych 2 (dwóch) zgłoszeń, gdzie kryterium wyboru, będzie dokładna godzina wpłynięcia wiadomości na w/w skrzynkę pocztową, biorąc pod uwagę godzinę, minutę oraz sekundę pory wpłynięcia wiadomości.

Na zgłoszenia Redakcja oczekuje do dnia 19.03.2018 r., g. 10:00 (tj. poniedziałek). Po dokonaniu wyboru pierwszych 2 osób, Redakcja skontaktuje się z tymi osobami telefonicznie, w godzinach od 10:00 – 14:00.

W konkursie może zostać zgłoszona wyłącznie jedna wiadomość e-mail z danym imieniem i nazwiskiem. Brak podjęcia rozmowy telefonicznej powodować, będzie że bilet wygrywa następną co do czasu zgłoszenia osoba.

Udział w przedmiotowych konkursie jest równoznaczny ze zgodą na opublikowanie danych osobowych na stronie www.esanok.pl w myśl obowiązującej ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. jedn. Dz. U. 2016, poz. 922).

16-03-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)