REKLAMA
REKLAMA

Kabaret SMILE z najnowszym programem wystąpi w Sanoku! Bilety otrzymują…

SANOK / PODKARPACIE. „To się nadaje do kabaretu!” – NOWY program Kabaretu Smile. W tym właśnie programie powraca wyczekiwana Bożena i jej mąż Merlin. Nowe perypetie tej zwariowanej pary to tylko część programu Kabaretu SMILE.

Smile-tsndk-add-cover-Sanok

Cały program to laboratoryjna mieszanka codziennych sytuacji, ponadczasowych tematów i przerysowanych postaci, które niesamowicie bawią każdego z nas.

Nowe skecze, piosenki, gagi, puenty i inne odczynniki tworzą wybuchową reakcję. Na sali co chwila wybucha salwa śmiechu, po której przychodzi chwila zadumy i myśl: „Faktycznie. Tak jest też w moim życiu!”.

Odwiedziny w szpitalu, zaległości w abonamencie rtv, współczesne plotki kontra hejterzy, facet w kuchni, życie ulicy, czy też odmienne pojmowanie rzeczywistości przez dorosłych i przez dzieci – „to się nadaje do kabaretu!”.

Chcesz poczuć na własnej skórze z jakich odczynników korzystają artyści? Przyjdź na spektakl „na żywo”.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA WYSTĘP!

KABARET SMILE w najnowszym programie „To się nadaje do kabaretu!”

SANOK   7.04.2018
Sanocki Dom Kultury, ul. Mickiewicza 24
godz. 16:00 i 19:00

Bilety w cenie 60/70 zł do kupienia:

• kasa SDK, tel. 13 463 10 42
biletynakabarety.pl
kupbilecik.pl

ulotka_Smile 2018.04.07 SanokBILETY OTRZYMUJĄ:

– pani Małgorzata Wrona
– pani Beata DżońKONKURS – ZDOBĄDŹ BILET na występ kabaretu SMILE!

Mamy dla Państwa 2 bilety na występ kabaretu SMILE!

Aby wziąć udział w konkursie, należy wysłać wiadomość elektroniczną e-mail na adres promocja@esanok.pl z dopiskiem w tytule: „Kabaret SMILE”, zawierającą dane uczestnika konkursu, tj. imię, nazwisko oraz numer telefonu.

Spośród zarejestrowanych zgłoszeń udziału w niniejszym konkursie, Redakcja przeprowadzi wybór pierwszych 2 (dwóch) zgłoszeń, gdzie kryterium wyboru, będzie dokładna godzina wpłynięcia wiadomości na w/w skrzynkę pocztową, biorąc pod uwagę godzinę, minutę oraz sekundę pory wpłynięcia wiadomości.

Na zgłoszenia Redakcja oczekuje do dnia 19.03.2018 r., g. 10:00 (tj. poniedziałek). Po dokonaniu wyboru pierwszych 2 osób, Redakcja skontaktuje się z tymi osobami telefonicznie, w godzinach od 10:00 – 14:00.

W konkursie może zostać zgłoszona wyłącznie jedna wiadomość e-mail z danym imieniem i nazwiskiem. Brak podjęcia rozmowy telefonicznej powodować, będzie że bilet wygrywa następną co do czasu zgłoszenia osoba.

Udział w przedmiotowych konkursie jest równoznaczny ze zgodą na opublikowanie danych osobowych na stronie www.esanok.pl w myśl obowiązującej ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. jedn. Dz. U. 2016, poz. 922).

16-03-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)