REKLAMA
REKLAMA

Kolejne piłkarskie emocje w Gminie Zagórz. Osława Zagórz i LKS Czaszyn zagrają u siebie (ZAPOWIEDŹ)

GMINA ZAGÓRZ / PODKARPACIE. Sympatycy piłki nożnej zacierają ręce na myśl o zbliżającym się weekendzie, podczas którego czekają nas kolejne piłkarskie emocje. Zagrają wszystkie cztery drużyny reprezentujące gminę Zagórz. Tarnawa, Poraż i Łukowe na wyjeździe, z kolei Zagórz i Czaszyn przed własną publicznością. Sportowych wrażeń z pewnością nie zabraknie. Podobnie jak naszej kamery. Z trzech meczów przygotujemy skróty video.

Starcie sąsiadów w tabeli krośnieńskiej klasy okręgowej. LKS Tarnawa zagra na wyjeździe z beniaminkiem Tempem Nienaszów. Obie drużyny zgromadziły do tej pory na swoich kontach po 4 punkty, z tą różnicą, że tarnawianie rozegrali jeden mecz mniej. W ostatniej kolejce Tempo odniosło pierwsze zwycięstwo, pokonując na wyjeździe Iwonkę Iwonicz 4:3. Z kolei LKS zremisował u siebie z Przełęczą Dukla 2:2. Zwycięstwo którejkolwiek z drużyn pozwoli na awans o kilka pozycji w ligowej tabeli. Będzie ciekawie.

KROŚNIEŃSKA KLASA OKRĘGOWA

Tempo Nienaszów – LKS Tarnawa

Niedziela 26.08.2018, godzina 16:30

Nieudany debiut mają za sobą piłkarze Juventusu Poraż. Wprawdzie zagrali z bardzo mocną Bukowianką Bukowsko, ale z pewnością liczyli na zdobycz punktową w meczu przed własną publicznością. Przegrana 1:3 nie dała jednak wiele powodów do radości. Szansa na pierwszy skalp już w najbliższą niedzielę. Tym razem Poraż zagra na wyjeździe z LKSem Pisarowce. W inauguracyjnej kolejce rywale przegrali z Cosmosem Nowotaniec aż 1:8. Czy Juventus pójdzie w ślady ekipy z gminy Bukowsko?

KLASA A, KROSNO I

LKS Pisarowce – Juventus Poraż

Niedziela 26.08.2018, godzina 16:30

Trzy kolejne pojedynki rozegrają zespoły z klasy B. Dwa u siebie. Własnej publiczności zaprezentują się piłkarze Osławy Zagórz i LKSu Czaszyn. Podejmą kolejno Lotnika Ustjanowa i Otryt Lutowiska. Z kolei wyjazdowy pojedynek czeka Gabry Łukowe. Przeciwnikiem Bieszczady Jankowce. Wszystkie spotkania odbędą się w niedzielę o 13:00. Po kolejce rozpoczynającej sezon najwięcej powodów do zadowolenia mają zagórzanie, którzy po zwycięstwie 4:2 nad Tyrawą Wołoską otwierają tabelę grupy Krosno I. Przypomnijmy, że Czaszyn zremisował z Myczkowcami 2:2, a Łukowe przegrało z Olszanicą 1:3.

KLASA B, KROSNO I

Osława Zagórz – Otryt Lutowiska

Niedziela 26.08.2018, godzina 13:00

KLASA B, KROSNO I

LKS Czaszyn – Lotnik Ustjanowa

Niedziela 26.08.2018, godzina 13:00

KLASA B, KROSNO I

Bieszczady Jankowce – Gabry Łukowe

Niedziela 26.08.2018, godzina 13:00

ZOBACZ SKRÓTY VIDEO SPOTKAŃ Z POPRZEDNIEGO TYGODNIA:

ZAGÓRZ: Efektowne zwycięstwo Osławy na inaugurację. Trzy gole w dwie minuty! (SKRÓT VIDEO, ZDJĘCIA)


Piękne bramki, ale też zmarnowany karny. Bukowianka lepsza od Juventusu (SKRÓT MECZU, VIDEO)

26-08-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook