ZAGÓRZ: Efektowne zwycięstwo Osławy na inaugurację. Trzy gole w dwie minuty! (SKRÓT VIDEO, ZDJĘCIA)

ZAGÓRZ / PODKARPACIE. Osława Zagórz zanotowała efektowny start w rozgrywkach klasy B. Jeden z faworytów do awansu pewnie pokonał LKS Tyrawa Wołoska 4:2. Zagórzanie mogli strzelić zdecydowanie więcej bramek. Okazji ku temu było wiele, ale szwankowała skuteczność. Prawdziwy strzelecki huragan zaproponowały obie drużyny na początku drugiej połowy meczu. W dwie minuty padły trzy gole! Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji, a przede wszystkim skrótu video z bramkami, najciekawszymi akcjami spotkania oraz pomeczowymi wypowiedziami.

MKS Osława Zagórz – LKS Tyrawa Wołoska 4:2 (1:0)

1:0 Emil Szałenga – 36′
2:0 Łukasz Wróbel – 47′
3:0 Piotr Kowalski – 48′
3:1 Tomasz Karabasz – 48′
4:1 Dominik Szajdek – 66′
4:2 Łukasz Maliczyszyn – 81′