REKLAMA

Kolizja na obwodnicy. Jedna osoba ranna (ZDJĘCIA)

BRZOZÓW / PODKARPACIE. W sobotę, przed popołudniem policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło na obwodnicy w Brzozowie. W wyniku zderzenia się dwóch pojazdów, jedna osoba została ranna. Na szczęście jej obrażenia nie były poważne.

W sobotę, około godz. 9 brzozowscy policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło na ul. Jana Chrzciciela w Brzozowie. Jak ustalili funkcjonariusze, kierująca BMW włączając się do ruchu nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierującej mazdą i doprowadziła do zderzenia się pojazdów. Policjanci ustalili, że obie kierujące były trzeźwe.

Kobieta kierująca BMW podróżowała sama. Natomiast kierująca mazdą przewoziła pasażerkę. Na skutek tego zderzenia jedynie pasażerka potrzebowała pomocy medycznej i karetką pogotowia została przewieziona do szpitala. Na szczęście obrażenia nie były groźne dla jej życia.

Funkcjonariusze pracujący na miejscu sporządzili dokumentację pozwalającą na wyjaśnienie okoliczności i przyczyn tego zdarzenia.

źródło: KPP Brzozów

23-07-2018


Tymczasowe wyłączenie możliwości dodawania komentarzy w związku z obowiązującą ciszą wyborczą.

Komentarze niezarejestrowanych czytelników:

zenek2018-07-23 12:46:21
0 0
tą obwodnicą lokalni jadą 40 na godzinę a pod górę hamują, po to jest obwodnica żeby szybciej przejechać a nie blokować ruch, jak nie potraficie jeździć to sie uczyć na łące a nie trenować na obwodnicy... ;)
Ash2018-07-23 12:55:00
0 0
Dobrze że sprawca wypadku jest rodem z Sanoka a wina i tak pewnie po stronie kierowcy mazdy bo jechała za wolno?
Justyna 2018-07-23 13:55:16
0 0
Tak to jest jak pustak z Sety dorwie się BMW jeszcze nie swojej