REKLAMA
REKLAMA

KRONIKA POLICYJNA: Amatorzy jazdy na promilach i potrącenie na pasach

POWIAT SANOCKI / PODKARPACIE. W minionym tygodniu sanoccy policjanci najczęściej interweniowali wobec nietrzeźwych kierowców.

 
 
Na podwójnym gazie

Policjanci ujawnili 40-letniego obywatela Ukrainy kierującego renault, który był nietrzeźwy. Badanie wykazało, że miał ponad 0,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Mężczyzna został zatrzymany do czasu wytrzeźwienia i wyjaśnienia.

Z kolei w Załużu kierujący audi, 35-letni mieszkaniec powiatu sanockiego, znajdował się w stanie nietrzeźwości. W tym przypadku badanie alkomatem wykazało ponad 0,8 promila alkoholu.

Policjanci ujawnili też pijanego 47-latka z powiatu sanockiego. Mężczyzna jechał po drodze publicznej. Badanie wykazało, że miał ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie.

Policjanci z posterunku w Bukowsku zatrzymali 35-latka kierującego nissanem. Mężczyzna miał ponad 3,2 promila w wydychanym powietrzu.

Złodziej pił i kosiarek

58-letni mieszkaniec powiatu sanockiego zawiadomił, że złodziej włamał się do budynku mieszkalnego. Sprawca wybił szyby w oknie, zaś z wnętrza zabrał piłę spalinową marki Stihl oraz kosiarkę żyłkową spalinową marki Stihl. Wartość strat pokrzywdzony wycenił na kwotę około 1000 zł.

Potrącenie na przejściu dla pieszych

Kierujący pojazdem marki Kia, 55-letni mieszkaniec powiatu brzozowskiego, nie ustąpił pierwszeństwa pieszemu, który znajdował się na oznakowanym przejściu dla pieszych. W wyniku potrącenie 17-letni pieszy doznał obrażeń głowy. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

 

źródło: KPP Sanok

31-10-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)