REKLAMA
REKLAMA

KRONIKA POLICYJNA: Wypadek podczas wycinki, fałszywe banknoty, za kółko z 2 promilami, nękanie i groźby

SANOK / PODKARPACIE. W minionym tygodniu sanoccy policjanci kilkakrotnie otrzymywali zgłoszenia o wypadkach podczas pracy. Nie zabrakło tez wandali samochodowych, złodziei, agresywnych napastników oraz pijanych kierowców.

Pechowe zakupy w sieci

31-latek z powiatu sanockiego zawiadomił funkcjonariuszy o nieudanych zakupach w sieci. Mężczyzna na internetowym portalu aukcyjnym zakupił od sprzedającego przedmiot o wartości 49.99 zł. Kwotę wpłacił na podane konto, jednak do chwili obecnej nie otrzymał zamówionego towaru jak też w żaden sposób nie może skontaktować się ze sprzedającym.

Oblał pojazdy żrąca substancją

W Sanoku na ul. 2 Pułku Strzelców Podhalańskich uszkodzono dwa mercedesy. Sprawca oblał pojazdy substancją żrącą, która spowodowała złuszczenie powłoki lakierniczej w okolicach przednich pokryw silników. Ponadto sprawca spowodował wgniecenia karoserii, wybił reflektory i przednie szyby.

Obrażenia głowy i nogi podczas wycinki w lesie

43-letni mieszkaniec powiatu sanockiego podczas wycinki drzew w prywatnym lesie został uderzony ściętym przez siebie klocem drewna.W wyniku zdarzenia doznał obrażeń głowy oraz nogi. W momencie wypadku był trzeźwy.

Wypadek z wózkiem widłowym

Podczas rozładunku przyczepy przewrócił się wózek widłowy, którym kierował 60-latek. W wyniku zdarzenia mężczyzna doznał złamania nogi oraz urazu stawu. Kontrola trzeźwości wykazała 0,0 promila alkoholu w organizmie.

Fałszywe banknoty

Pracownik banku zawiadomił, że podczas przeliczania pieniędzy został ujawniony banknot o nominale 100 zł, którego cechy wskazują, że może być nieautentyczny.

Pijana w oplu

32-latka kierująca oplem znajdowała się w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało, że miała ponad 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu.

Pobicie w lokalu

26-letni mieszkaniec powiatu sanockiego zawiadomił, że w trakcie pobytu w lokalu został zaczepiony, a następnie pobity przez grupę 3-5 mężczyzn. Pokrzywdzony doznał obrażeń głowy.

Chciał włamać się do sklepu

Złodziej usiłował włamać się do sklepu. Uszkodził zamek i uszczelki. Jednak zamiaru nie osiągnął i oddalił się z miejsca zdarzenia, prawdopodobnie spłoszony.

Nęka telefonami i grozi

Mieszkanka powiatu sanockiego zawiadomiła, że nieznany jej mężczyzna uporczywie ją nęka, dzwoniąc wielokrotnie z zastrzeżonego numeru telefonu. Ponadto sprawca kierował pod jej adresem groźby, które wzbudziły u kobiety obawę ich spełnienia.

policja

źródło: KPP Sanok

28-03-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)