REKLAMA
REKLAMA

KRONIKA POLICYJNA: Wypadek podczas wycinki, fałszywe banknoty, za kółko z 2 promilami, nękanie i groźby

SANOK / PODKARPACIE. W minionym tygodniu sanoccy policjanci kilkakrotnie otrzymywali zgłoszenia o wypadkach podczas pracy. Nie zabrakło tez wandali samochodowych, złodziei, agresywnych napastników oraz pijanych kierowców.

Pechowe zakupy w sieci

31-latek z powiatu sanockiego zawiadomił funkcjonariuszy o nieudanych zakupach w sieci. Mężczyzna na internetowym portalu aukcyjnym zakupił od sprzedającego przedmiot o wartości 49.99 zł. Kwotę wpłacił na podane konto, jednak do chwili obecnej nie otrzymał zamówionego towaru jak też w żaden sposób nie może skontaktować się ze sprzedającym.

Oblał pojazdy żrąca substancją

W Sanoku na ul. 2 Pułku Strzelców Podhalańskich uszkodzono dwa mercedesy. Sprawca oblał pojazdy substancją żrącą, która spowodowała złuszczenie powłoki lakierniczej w okolicach przednich pokryw silników. Ponadto sprawca spowodował wgniecenia karoserii, wybił reflektory i przednie szyby.

Obrażenia głowy i nogi podczas wycinki w lesie

43-letni mieszkaniec powiatu sanockiego podczas wycinki drzew w prywatnym lesie został uderzony ściętym przez siebie klocem drewna.W wyniku zdarzenia doznał obrażeń głowy oraz nogi. W momencie wypadku był trzeźwy.

Wypadek z wózkiem widłowym

Podczas rozładunku przyczepy przewrócił się wózek widłowy, którym kierował 60-latek. W wyniku zdarzenia mężczyzna doznał złamania nogi oraz urazu stawu. Kontrola trzeźwości wykazała 0,0 promila alkoholu w organizmie.

Fałszywe banknoty

Pracownik banku zawiadomił, że podczas przeliczania pieniędzy został ujawniony banknot o nominale 100 zł, którego cechy wskazują, że może być nieautentyczny.

Pijana w oplu

32-latka kierująca oplem znajdowała się w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało, że miała ponad 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu.

Pobicie w lokalu

26-letni mieszkaniec powiatu sanockiego zawiadomił, że w trakcie pobytu w lokalu został zaczepiony, a następnie pobity przez grupę 3-5 mężczyzn. Pokrzywdzony doznał obrażeń głowy.

Chciał włamać się do sklepu

Złodziej usiłował włamać się do sklepu. Uszkodził zamek i uszczelki. Jednak zamiaru nie osiągnął i oddalił się z miejsca zdarzenia, prawdopodobnie spłoszony.

Nęka telefonami i grozi

Mieszkanka powiatu sanockiego zawiadomiła, że nieznany jej mężczyzna uporczywie ją nęka, dzwoniąc wielokrotnie z zastrzeżonego numeru telefonu. Ponadto sprawca kierował pod jej adresem groźby, które wzbudziły u kobiety obawę ich spełnienia.

policja

źródło: KPP Sanok

28-03-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)