REKLAMA
REKLAMA

KRONIKA STRAŻACKA: Ciało w Sanie, pożar linii energetycznej i wypadki

SANOK / PODKARPACIE. W minionym tygodniu sanoccy strażacy mieli sporo pracy. Interweniowali podczas zdarzeń drogowych, do tego bardzo dużo zgłoszeń o niebezpiecznych owadach.

 

Samochody w rowie i niebezpieczne kolizje

W Zagórzu przy ulicy Bieszczadzkiej dwie osobówki wylądowały w przydrożnym rowie. Na szczęście nikt nie ucierpiał w tym zdarzeniu.

W Zahutyniu zderzyły się kolejne dwa samochody osobowe. Tym razem obrażeń doznała jedna osoba. Natomiast tego samego dnia w Sanoku na Konopnickiej zderzyły się także dwie osobówki, jednak tym razem poszkodowane zostały trzy osoby.

Samochód w rowie

W Odrzechowej w gminie Zarszyn osobówka wjechała do rowu. Ucierpiała jedna osoba.

Do podobnego zdarzenia doszło w Besku na ulicy Hrabeńskiej. Również z obrażeniami była jedna osoba.

Groźne owady

W minionym tygodniu kilkanaście razy interweniowano na wezwania dotyczące gniazd niebezpiecznych owadów, zarówno szerszeni jak i os. I tak strażacy wyjeżdżali na takie akcje do: Długiego, Bykowiec, Nadolan, Wolicy, Beska, Sanoka na ul. Emilii Plater, Wisłoka Wielkiego, Radoszyc, Maniowa, Trepczy, Tyrawy Wołoskiej, dwukrotnie do Strachociny, Mrzygłodu i Pakoszówki.

Pożar linii energetycznej

W Zarszynie doszło do pożaru napowietrznej linii energetycznej. W akcji gaszenia ognia brało udział dwie jednostki ratowniczo-gaśnicze: JRG Sanok i OSP Zarszyn. Nikt nie ucierpiał.

Ciało w rzece

Strażacy brali udział w przykrej akcji na Sanie. Jeden z przechodniów zauważył, że na powierzchni wody unosi się ciało i poinformował o tym  służby. W akcji przy Białogórskiej brały udział trzy zastępy JRG Sanok oraz OSP Olchowce.

Uszkodzony rurociąg

W Pakoszówce doszło do uszkodzenia rurociągu niskiego ciśnienia. W akcji interwencyjnej brało udział 5 zastępów straży pożarnej: 3 JRG Sanok, OSP Strachocina i OSP Pakoszówka.

 

źródło: KP PSP Sanok

 

24-07-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)