REKLAMA
REKLAMA

KRONIKA STRAŻACKA: Ciało w Sanie, pożar linii energetycznej i wypadki

SANOK / PODKARPACIE. W minionym tygodniu sanoccy strażacy mieli sporo pracy. Interweniowali podczas zdarzeń drogowych, do tego bardzo dużo zgłoszeń o niebezpiecznych owadach.

 

Samochody w rowie i niebezpieczne kolizje

W Zagórzu przy ulicy Bieszczadzkiej dwie osobówki wylądowały w przydrożnym rowie. Na szczęście nikt nie ucierpiał w tym zdarzeniu.

W Zahutyniu zderzyły się kolejne dwa samochody osobowe. Tym razem obrażeń doznała jedna osoba. Natomiast tego samego dnia w Sanoku na Konopnickiej zderzyły się także dwie osobówki, jednak tym razem poszkodowane zostały trzy osoby.

Samochód w rowie

W Odrzechowej w gminie Zarszyn osobówka wjechała do rowu. Ucierpiała jedna osoba.

Do podobnego zdarzenia doszło w Besku na ulicy Hrabeńskiej. Również z obrażeniami była jedna osoba.

Groźne owady

W minionym tygodniu kilkanaście razy interweniowano na wezwania dotyczące gniazd niebezpiecznych owadów, zarówno szerszeni jak i os. I tak strażacy wyjeżdżali na takie akcje do: Długiego, Bykowiec, Nadolan, Wolicy, Beska, Sanoka na ul. Emilii Plater, Wisłoka Wielkiego, Radoszyc, Maniowa, Trepczy, Tyrawy Wołoskiej, dwukrotnie do Strachociny, Mrzygłodu i Pakoszówki.

Pożar linii energetycznej

W Zarszynie doszło do pożaru napowietrznej linii energetycznej. W akcji gaszenia ognia brało udział dwie jednostki ratowniczo-gaśnicze: JRG Sanok i OSP Zarszyn. Nikt nie ucierpiał.

Ciało w rzece

Strażacy brali udział w przykrej akcji na Sanie. Jeden z przechodniów zauważył, że na powierzchni wody unosi się ciało i poinformował o tym  służby. W akcji przy Białogórskiej brały udział trzy zastępy JRG Sanok oraz OSP Olchowce.

Uszkodzony rurociąg

W Pakoszówce doszło do uszkodzenia rurociągu niskiego ciśnienia. W akcji interwencyjnej brało udział 5 zastępów straży pożarnej: 3 JRG Sanok, OSP Strachocina i OSP Pakoszówka.

 

źródło: KP PSP Sanok

 

24-07-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)