REKLAMA
REKLAMA

KRONIKA STRAŻACKA: Płonąca przyczepa kempingowa, zderzenie osobówki z motocyklem i pożary suchych traw

SANOK / PODKARPACIE. W minionym tygodniu sanoccy strażacy interweniowali przy pożarach suchych traw, przyczepy kempingowej oraz profili gumowych na linii technologicznej. Z kolei na drogach powiatu doszło do kilku wypadków oraz mniejszych kolizji.

Suche trawy nadal płoną

To wiosenna plaga. Strażacy interweniowali przy takich zdarzeniach w Zagórzu na Miodowej, dwa razy w Hłomczy oraz w Płowcach.

Wypadki w powiecie

Do jednego ze zdarzeń doszło przy ulicy Mickiewicza. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe. Dwie osoby zostały poszkodowane.

Z kolei na Krakowskiej doszło do bardzo podobnej sytuacji. W tym zdarzeniu również ucierpiały dwie osoby, ale były to lekkie obrażeni.

Natomiast w Sanoku na Przemyskiej w kolizji dwóch osobówek poszkodowana została jedna osoba.

W Zahutyniu motocyklista zderzył się z samochodem osobowym. Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń.

Płonęła przyczepa kempingowa

W Sanoku przy Legionistów Polskich doszło do pożaru przyczepy kempingowej. W akcji gaśniczej brało udział 3 zastępy JRG Sanok.

Budynek gospodarczy w ogniu

W Rozpuciu płonął budynek gospodarczy. Na szczęście ogień nie zdążył się rozprzestrzenić i strażacy w miare szybko poradzili sobie z opanowaniem sytuacji. Na miejscu: JRG Sanok, OSP Hołuczków, Rozpucie, Tyrawa Wołoska.

Pożar w zakładzie gumowym 

Strażacy interweniowali w jednym z sanockich zakładów. Doszło do pożar profili gumowych na linii technologicznej. Było niewielkie zadymienie. Z ogniem poradziły sobie dwa zastępy JRG Sanok.

Zabezpieczenie imprezy masowej

Strażacy-ochotnicy z Nowosielce dbali o bezpieczeństwo gości, którzy zebrali się w ZSCKR w Nowosielcach na oddaniu nowych obiektów edukacyjnych.

źródło: KP PSP Sanok
foto: archiwum KP PSP Sanok

25-04-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)