REKLAMA
REKLAMA

KRONIKA STRAŻACKA: Płonąca przyczepa kempingowa, zderzenie osobówki z motocyklem i pożary suchych traw

SANOK / PODKARPACIE. W minionym tygodniu sanoccy strażacy interweniowali przy pożarach suchych traw, przyczepy kempingowej oraz profili gumowych na linii technologicznej. Z kolei na drogach powiatu doszło do kilku wypadków oraz mniejszych kolizji.

Suche trawy nadal płoną

To wiosenna plaga. Strażacy interweniowali przy takich zdarzeniach w Zagórzu na Miodowej, dwa razy w Hłomczy oraz w Płowcach.

Wypadki w powiecie

Do jednego ze zdarzeń doszło przy ulicy Mickiewicza. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe. Dwie osoby zostały poszkodowane.

Z kolei na Krakowskiej doszło do bardzo podobnej sytuacji. W tym zdarzeniu również ucierpiały dwie osoby, ale były to lekkie obrażeni.

Natomiast w Sanoku na Przemyskiej w kolizji dwóch osobówek poszkodowana została jedna osoba.

W Zahutyniu motocyklista zderzył się z samochodem osobowym. Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń.

Płonęła przyczepa kempingowa

W Sanoku przy Legionistów Polskich doszło do pożaru przyczepy kempingowej. W akcji gaśniczej brało udział 3 zastępy JRG Sanok.

Budynek gospodarczy w ogniu

W Rozpuciu płonął budynek gospodarczy. Na szczęście ogień nie zdążył się rozprzestrzenić i strażacy w miare szybko poradzili sobie z opanowaniem sytuacji. Na miejscu: JRG Sanok, OSP Hołuczków, Rozpucie, Tyrawa Wołoska.

Pożar w zakładzie gumowym 

Strażacy interweniowali w jednym z sanockich zakładów. Doszło do pożar profili gumowych na linii technologicznej. Było niewielkie zadymienie. Z ogniem poradziły sobie dwa zastępy JRG Sanok.

Zabezpieczenie imprezy masowej

Strażacy-ochotnicy z Nowosielce dbali o bezpieczeństwo gości, którzy zebrali się w ZSCKR w Nowosielcach na oddaniu nowych obiektów edukacyjnych.

źródło: KP PSP Sanok
foto: archiwum KP PSP Sanok

25-04-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)