REKLAMA
REKLAMA

KRONIKA STRAŻACKA: Pożar w kontenerze, niebezpiecznie na drodze i lodowe nawisy nad głowami

SANOK / PODKARPACIE. W minionym tygodniu sanoccy strażacy dwukrotnie interweniowali na śliskich drogach powiatu. Kilka razy wyjeżdżali do pożarów sadzy oraz śmieci, a także usuwali niebezpieczne lodowe nawisy.

Niebezpiecznie na drogach

Dwukrotnie strażacy interweniowali podczas zdarzeń drogowych. I tak w Czerteżu doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Jeden z pojazdów dachował w przydrożnym rowie. W wyniku zdarzenia ucierpiała jedna osoba.

Z kolei w Sanoku przy ulicy Wyspiańskiego doszło do kolizji. Uczestniczyły w niej również dwie osobówki. Strażacy usuwali z jezdni plamę po substancji ropopochodnej.

Pożary sadzy

Kilkakrotnie strażacy wyjeżdżali do pożarów sadzy w przewodach kominowych. Interweniowali w: Rozpuciu, Zagórzu przy Wolności, w Komańczy, Pisarowcach, Porażu, Szczawnem.

Ponadto w: Jaćmierzu oraz w Sanoku przy Robotniczej i Sobieskiego dokonano pomiarów tlenku węgla we wskazanych mieszkaniach.

Płonął kontener ze śmieciami

W Pakoszówce zajął się kontener, w którym były śmieci,. Interweniowali strażacy z JRG Sanok.

Wielkie sople nad głowami 

W Zagórzu przy ulicy Piłsudskiego strażacy usuwali lodowe nawisy z budynku szkoły. Zagrażały one bezpieczeństwu przechodniów.

źródło: KP PSP Sanok

26-02-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)