REKLAMA
REKLAMA

KRONIKA STRAŻACKA: Zderzyły się osobówki, ucierpiało dziecko. Niebezpieczne owady

SANOK / PODKARPACIE. W minionym tygodniu sanoccy strażacy najczęściej interweniowali na drogach powiatu oraz przy usuwaniu gniazd groźnych owadów. Do najpoważniejszych zdarzeń doszło w Bykowcach, gdzie w zderzeniu dwóch osobówek ucierpiało dziecko.

 

Prosty odcinek drogi i zderzenie osobówek

W Bykowcach na prostym odcinku drogi zderzyły się dwa samochody osobowe. W wyniku tego zdarzenia ucierpiały dwie osoby, w tym dziecko.

Z kolei w Zagórzu przy ulicy Wolności również zderzyły się dwie osobówki. W tym zdarzeniu także obrażenia odniosły dwie osoby.

Motocykl zderzył się z samochodem

W Zagórzu na Promenadzie doszło do zdarzenia z udziałem motocyklisty. Zderzyły się dwa pojazdy: jednoślad i osobówka. Ucierpiała jedna osoba.

Sezon na groźne owady

Trwa sezon na niebezpieczne owady. Strażacy otrzymują coraz więcej zgłoszeń dotyczących właśnie takich interwencji jak usuwanie gniazd os czy szerszeni. I tak w minionym tygodniu na takie akcje wyjeżdżali pięciokrotnie. Interweniowali w: Nowosielcach, Besku, Porażu, Płowcach i Kulasznem.

Pożar kontenera

W Sanoku przy ulicy Sadowej strażacy interweniowali podczas pożaru śmieci w jednym z kontenerów. Nie ma informacji, aby ktoś ucierpiał w związku z tym zdarzeniem.

foto: archiwum OSP KSRG Zagórz

 

 

 

 

04-07-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)