REKLAMA
REKLAMA

KRONIKA STRAŻACKA: Zderzyły się osobówki, ucierpiało dziecko. Niebezpieczne owady

SANOK / PODKARPACIE. W minionym tygodniu sanoccy strażacy najczęściej interweniowali na drogach powiatu oraz przy usuwaniu gniazd groźnych owadów. Do najpoważniejszych zdarzeń doszło w Bykowcach, gdzie w zderzeniu dwóch osobówek ucierpiało dziecko.

 

Prosty odcinek drogi i zderzenie osobówek

W Bykowcach na prostym odcinku drogi zderzyły się dwa samochody osobowe. W wyniku tego zdarzenia ucierpiały dwie osoby, w tym dziecko.

Z kolei w Zagórzu przy ulicy Wolności również zderzyły się dwie osobówki. W tym zdarzeniu także obrażenia odniosły dwie osoby.

Motocykl zderzył się z samochodem

W Zagórzu na Promenadzie doszło do zdarzenia z udziałem motocyklisty. Zderzyły się dwa pojazdy: jednoślad i osobówka. Ucierpiała jedna osoba.

Sezon na groźne owady

Trwa sezon na niebezpieczne owady. Strażacy otrzymują coraz więcej zgłoszeń dotyczących właśnie takich interwencji jak usuwanie gniazd os czy szerszeni. I tak w minionym tygodniu na takie akcje wyjeżdżali pięciokrotnie. Interweniowali w: Nowosielcach, Besku, Porażu, Płowcach i Kulasznem.

Pożar kontenera

W Sanoku przy ulicy Sadowej strażacy interweniowali podczas pożaru śmieci w jednym z kontenerów. Nie ma informacji, aby ktoś ucierpiał w związku z tym zdarzeniem.

foto: archiwum OSP KSRG Zagórz

 

 

 

 

04-07-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)