REKLAMA
REKLAMA

Młodzieżówki strażackie w ćwiczeniach bojowych i sztafecie pożarniczej (FOTO)

POWIAT SANOCKI / PODKARPACIE. W dniu 3 czerwca br. na boisku sportowym w Nowosielcach odbyły się Powiatowe Zawody Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych dziewcząt i chłopców.

Organizatorem zawodów była Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Sanoku oraz Zarząd Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Sanoku. Nagrody ufundowała Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Rzeszowie oraz Starostwo Powiatowe w Sanoku.

Zawody zostały rozegrane w dwóch konkurencjach; ćwiczenia bojowe oraz sztafeta pożarnicza z przeszkodami. Walka o czołowe miejsca była zacięta i ostatecznie w grupie dziewcząt zwyciężyła MDP Falejówka, a drugie i trzecie miejsce zajęła MDP Nowosielce i Posada Zarszyńska. Tuż za podium znalazły się drużyny: MDP Besko, Nadolany, Pielnia, Posada Jaćmierska.

W grupie chłopców pierwsze miejsce zajęła MDP Nagórzany, tuż za nią MDP Falejówka i Pielnia. W zawodach udział wzięły również drużyny z: OSP Besko, OSP Długie, OSP Nadolany, OSP Nowotaniec (dwie drużyny), OSP Nowosielce, OSP Posada Jaćmierska, OSP Tarnawa Górna, OSP Wolica.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy jeszcze lepszych wyników podczas kolejnych zawodów.

źródło: rzecznik prasowy KP PSP Sanok
foto: OSP Nowosielce/Damian Kozieradzki

06-06-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)