REKLAMA
REKLAMA

Młodzieżówki strażackie w ćwiczeniach bojowych i sztafecie pożarniczej (FOTO)

POWIAT SANOCKI / PODKARPACIE. W dniu 3 czerwca br. na boisku sportowym w Nowosielcach odbyły się Powiatowe Zawody Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych dziewcząt i chłopców.

Organizatorem zawodów była Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Sanoku oraz Zarząd Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Sanoku. Nagrody ufundowała Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Rzeszowie oraz Starostwo Powiatowe w Sanoku.

Zawody zostały rozegrane w dwóch konkurencjach; ćwiczenia bojowe oraz sztafeta pożarnicza z przeszkodami. Walka o czołowe miejsca była zacięta i ostatecznie w grupie dziewcząt zwyciężyła MDP Falejówka, a drugie i trzecie miejsce zajęła MDP Nowosielce i Posada Zarszyńska. Tuż za podium znalazły się drużyny: MDP Besko, Nadolany, Pielnia, Posada Jaćmierska.

W grupie chłopców pierwsze miejsce zajęła MDP Nagórzany, tuż za nią MDP Falejówka i Pielnia. W zawodach udział wzięły również drużyny z: OSP Besko, OSP Długie, OSP Nadolany, OSP Nowotaniec (dwie drużyny), OSP Nowosielce, OSP Posada Jaćmierska, OSP Tarnawa Górna, OSP Wolica.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy jeszcze lepszych wyników podczas kolejnych zawodów.

źródło: rzecznik prasowy KP PSP Sanok
foto: OSP Nowosielce/Damian Kozieradzki

06-06-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)