REKLAMA
REKLAMA

Nowy radiowóz w sanockiej komendzie Policji (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Nowy radiowóz trafił do sanockiej komendy. Zakup tego pojazdu był możliwy dzięki współdziałaniu samorządu miasta Sanoka z Policją. Opel astra trafił do policjantów wydziału ruchu drogowego.

303-150348

Fundusze przekazane przez samorząd lokalny i Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego zostały połączone ze środkami pochodzącymi z budżetu państwa tj. Programu Modernizacji Policji na lata 2017-2020. Z tych wspólnych środków został zakupiony radiowóz dla funkcjonariuszy służby ruchu drogowego Komendy Powiatowej Policji w Sanoku.

Dzięki współdziałaniu sanockiej Policji i Urzędu Miasta Sanoka możliwe było wyposażenie policjantów w opla astrę 1.4 Turbo kombi o mocy silnika 200KM. Zakup ten możliwy był po przekazaniu przez samorząd, a także Urzędu Marszałkowski  – równowartości 50% wartości pojazdu. Pozostała część pochodzi z Programu Modernizacji Policji.

Uroczyste przekazanie nowego radiowozu w Komendzie Powiatowej Policji w Sanoku odbyło się w ubiegłym tygodniu. W uroczystości wzięli udział przedstawiciele Urzędu Miasta Sanoka:  Edward Olejko – Zastępca Burmistrza, Zbigniew Daszyk – Przewodniczacy Rady Miasta oraz Witold Święch – Przewodniczący Komisji Ochrony Środowiska i Porządku Publicznego, a także kadra kierownicza sanockiej jednostki na czele z komendantem mł. insp. Andrzejem Stępniem.

KPP Sanok

12-01-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)