REKLAMA
REKLAMA

PIŁKARSKI WEEKEND: Rywalizacja wkracza w decydującą fazę! Wyjazd Ekoball-u Stali

SPORT / PODKARPACIE. Rywalizacja w rozgrywkach ligowych wkracza w decydująca fazę. W najbliższych kolejkach może rozstrzygnąć się kto liczy się w walce o awanse, a komu poważnie widmo spadku zaglądnie w oczy.

Piłkarzy Ge0-Eko Ekoball-u Stali Sanok czeka wyjazd do Ropczyc na mecz z Błękitnymi. Wiki Sport Centrum LKS Pisarowce podejmuje z kolei Unię Nowa Sarzyna.

28. kolejka 28 / IV liga podkarpacka:

12 maja 2018 (sobota):

Wisłok Wiśniowa – Wisłoka Dębica godz. 14:00
Granica Stubno – Głogovia Głogów Małopolski godz. 15:00
Wiki Sport Centrum LKS Pisarowce – Unia Nowa Sarzyna godz. 16:00
Błękitni Ropczyce – Geo-Eko Ekoball Sanok godz. 17:00
Igloopol Dębica – Sokół Nisko godz. 17:00
Wisłok Strzyżów – Izolator Boguchwała godz. 17:05

13 maja 2018 (niedziela):

KS Wiązownica – Sokół Sieniawa godz. 17:00
Rzemieślnik Pilzno – Piast Tuczempy godz. 17:00

Pauza: Polonia Przemyśl


23. kolejka / Klasa okręgowa – Krosno:

12 maja 2018 (sobota):

Partyzant Targowiska – Czarni 1910 Jasło godz. 16:30
Iwonka Iwonicz – Gaudium Łężyny godz. 16:30
Grabowianka Grabówka – Ostoja Kołaczyce godz. 17:00

13 maja 2018 (niedziela):

Kotwica Korczyna – Przełęcz Dukla godz. 13:00
Nafta Jedlicze – Iskra Przysietnica godz. 15:00
LKS Tarnawa – Przełom Besko godz. 15:00
Polonia Kopytowa – LKS Skołyszyn godz. 15:00
Markiewicza Krosno – Start Rymanów godz. 16:30


20. kolejka / Klasa A – Krosno 1:

13 maja 2018 (niedziela):

Orkan Markowce – Orzeł Bażanówka godz. 13:00
LKS Górki – Sanovia Lesko godz. 13:00
Bukowianka Bukowsko – LKS Zarszyn godz. 15:00
Victoria Pakoszówka – Bieszczady Ustrzyki Dolne godz. 15:00
Szarotka Uherce – Jawornik Czarna godz. 16:30
Szarotka Nowosielce – LKS II Pisarowce godz. 16:30
Lotniarz Bezmiechowa – LKS Długie godz. 16:30


18. kolejka / Klasa B – Krosno 1:

13 maja 2018 (niedziela):

Pionier Średnia Wieś – LKS Tyrawa Wołoska godz. 13:00
Zalew Myczkowce – LKS Górzanka godz. 13:00
Bieszczady Jankowce – LKS Olszanica godz. 13:00
LKS Czaszyn – Osława Zagórz godz. 13:00
Remix Niebieszczany – Juventus Poraż godz. 14:00
Nelson Polańczyk – Gabry Łukowe godz. 16:30


18. kolejka / Klasa B – Krosno 2:

12 maja 2018 (sobota):

Iskra Wróblik Szlachecki – LKS Milcza godz. 17:00
LKS Odrzechowa – LKS Głębokie godz. 17:00

13 maja 2018 (niedziela):

Górnik Strachocina – Pogórze Srogów Górny godz. 13:00
LKS Płowce/Stróże Małe – Jutrzenka Jaćmierz godz. 13:00
Orion Pielnia – Beskid Posada Górna godz. 13:00
ULKS Czerteż – Florian Rymanów Zdrój godz. 14:00

zdjęcie poglądowe

zdjęcie poglądowe

11-05-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:



Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)