REKLAMA
REKLAMA

Plan sparingów Ciarko KH 58 Sanok

SANOK / PODKARPACIE. Ponad tydzień treningów i pierwszy oficjalny sparing. Tak wygląda plan na najbliższy czas dla hokeistów Ciarko KH 58 Sanok, którzy przygotowują się do startu II ligi słowackiej.

Wczoraj (wtorek) w ramach godzin treningowych sanoczanie zagrali z KTH Krynica. Wygrali 6:1. Bramki dla naszej drużyny strzelili: Filipek 2, Fus, Dobrzyński, Chmura i Maciejko. Rywale przyjechali do Sanoka w okrojonym składzie, było ich 9 w polu plus 2 bramkarzy. Do ostatniej chwili nie było pewne, że gra się odbędzie. Dlatego też, klub nie informował kibiców o tym meczu.

To był mecz kontrolny w ramach treningu. Nie było pewności, że się odbędzie. Co by było gdybyśmy dali znać kibicom, a Krynica ostatecznie nie pojawiłaby się w Arenie? – wyjaśnia Jakub Górski, prezes Ciarko KH 58 Sanok.

Ustalone są już za to konkrety w kwestii oficjalnych spotkań kontrolnych, zapowiadanych kilka tygodni temu.

1 września 2018 – godzina 17:30

Hokejový klub 2016 Trebišov – Ciarko KH 58 Sanok

8 września 2018 – godzina 18:00

Ciarko KH 58 Sanok – Hokejový klub 2016 Trebišov

W późniejszych terminach planowane jest jeszcze rozegranie dwóch oficjalnych sparingów wyjazdowych. Rywalami mają być: KTH Krynica i HK Bardejov.

Początek sezonu 29 września, kiedy na wyjeździe zagramy z Trebišovem. Inauguracja w Sanoku, 6 października podczas rywalizacji z HC Rebellion Gelnica.

Foto: Tomasz Sowa

Hokeiści z Sanoka (białe stroje) w ubiegłosezonowej rywalizacji z HK Trebišov

22-08-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)