REKLAMA
REKLAMA

Plan sparingów Ciarko KH 58 Sanok

SANOK / PODKARPACIE. Ponad tydzień treningów i pierwszy oficjalny sparing. Tak wygląda plan na najbliższy czas dla hokeistów Ciarko KH 58 Sanok, którzy przygotowują się do startu II ligi słowackiej.

Wczoraj (wtorek) w ramach godzin treningowych sanoczanie zagrali z KTH Krynica. Wygrali 6:1. Bramki dla naszej drużyny strzelili: Filipek 2, Fus, Dobrzyński, Chmura i Maciejko. Rywale przyjechali do Sanoka w okrojonym składzie, było ich 9 w polu plus 2 bramkarzy. Do ostatniej chwili nie było pewne, że gra się odbędzie. Dlatego też, klub nie informował kibiców o tym meczu.

To był mecz kontrolny w ramach treningu. Nie było pewności, że się odbędzie. Co by było gdybyśmy dali znać kibicom, a Krynica ostatecznie nie pojawiłaby się w Arenie? – wyjaśnia Jakub Górski, prezes Ciarko KH 58 Sanok.

Ustalone są już za to konkrety w kwestii oficjalnych spotkań kontrolnych, zapowiadanych kilka tygodni temu.

1 września 2018 – godzina 17:30

Hokejový klub 2016 Trebišov – Ciarko KH 58 Sanok

8 września 2018 – godzina 18:00

Ciarko KH 58 Sanok – Hokejový klub 2016 Trebišov

W późniejszych terminach planowane jest jeszcze rozegranie dwóch oficjalnych sparingów wyjazdowych. Rywalami mają być: KTH Krynica i HK Bardejov.

Początek sezonu 29 września, kiedy na wyjeździe zagramy z Trebišovem. Inauguracja w Sanoku, 6 października podczas rywalizacji z HC Rebellion Gelnica.

Foto: Tomasz Sowa

Hokeiści z Sanoka (białe stroje) w ubiegłosezonowej rywalizacji z HK Trebišov

22-08-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)