REKLAMA
REKLAMA

Pogranicznicy zdemaskowali „dziuplę” z kradzionymi samochodami (ZDJĘCIA)

REGION / PODKARPACIE. Wspólne działania funkcjonariuszy Straży Granicznej z placówki w Medyce oraz Policji z KMP w Przemyślu doprowadziły do ujawnienia „dziupli” zajmujących się skradzionymi pojazdami. W sprawie zatrzymano trzech obywateli Polski oraz skradzione pojazdy o wartości ok. 190 tys. złotych.


Czynności wykonywane wspólnie przez funkcjonariuszy Straży Granicznej oraz Policji w miniony czwartek (tj. 19 kwietnia) w jednej z przygranicznych miejscowości w gminie Medyka, ukierunkowane były na przeciwdziałanie przestępczości samochodowej.

W trakcie przeszukania posesji ujawniono dwa samochody marki mercedes skradzione na terytorium Niemiec (pojazdy typu kamper oraz chłodnia), oraz nadwozie samochodu marki audi z usuniętymi numerami identyfikacyjnymi.

Dalsze działania prowadzone na innej posesji w tej samej miejscowości, doprowadziły do ujawnienia samochodu marki renault skradzionego w Niemczech oraz elementu karoserii z pojazdu marki audi skradzionego na terytorium Polski.

Szacunkowa łączna wartość zatrzymanych pojazdów oraz podzespołów to około 190 tys. złotych. W sprawie zatrzymano trzech obywateli Polski. Dalsze czynności prowadzą funkcjonariusze KMP w Przemyślu.

14-135636

14-135637

14-135638

źródło: BiOSG

24-04-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)