REKLAMA
REKLAMA

Pogranicznicy zdemaskowali „dziuplę” z kradzionymi samochodami (ZDJĘCIA)

REGION / PODKARPACIE. Wspólne działania funkcjonariuszy Straży Granicznej z placówki w Medyce oraz Policji z KMP w Przemyślu doprowadziły do ujawnienia „dziupli” zajmujących się skradzionymi pojazdami. W sprawie zatrzymano trzech obywateli Polski oraz skradzione pojazdy o wartości ok. 190 tys. złotych.


Czynności wykonywane wspólnie przez funkcjonariuszy Straży Granicznej oraz Policji w miniony czwartek (tj. 19 kwietnia) w jednej z przygranicznych miejscowości w gminie Medyka, ukierunkowane były na przeciwdziałanie przestępczości samochodowej.

W trakcie przeszukania posesji ujawniono dwa samochody marki mercedes skradzione na terytorium Niemiec (pojazdy typu kamper oraz chłodnia), oraz nadwozie samochodu marki audi z usuniętymi numerami identyfikacyjnymi.

Dalsze działania prowadzone na innej posesji w tej samej miejscowości, doprowadziły do ujawnienia samochodu marki renault skradzionego w Niemczech oraz elementu karoserii z pojazdu marki audi skradzionego na terytorium Polski.

Szacunkowa łączna wartość zatrzymanych pojazdów oraz podzespołów to około 190 tys. złotych. W sprawie zatrzymano trzech obywateli Polski. Dalsze czynności prowadzą funkcjonariusze KMP w Przemyślu.

14-135636

14-135637

14-135638

źródło: BiOSG

24-04-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)