REKLAMA
REKLAMA

Pojazd wypadł z drogi i staranował ogrodzenie. Kobieta z podejrzeniem złamania kręgosłupa trafiła do szpitala (ZDJĘCIA)

POWIAT BRZOZOWSKI / PODKARPACIE. W sobotę 28 kwietnia około 23.30 doszło do zdarzenia drogowego na granicy Haczowa i Iskrzyni. Kobieta z impetem wjechała w ogrodzenie na posesji zlokalizowanej przy drodze. Z podejrzeniem złamania kręgosłupa trafiła do brzozowskiego szpitala.

Jednostka Operacyjno-Techniczna z OSP KSRG Haczów została zadysponowana do zdarzenia na granicy Haczowa z Iskrzynią. Po szybkiej zbiórce w remizie, dwa zastępy udały się alarmowo do miejsca zdarzenia. Po przybyciu strażacy zastali rozbity samochód, który staranował przęsła i słupki ogrodzenia pobliskiej posiadłości oraz poszkodowaną, która o własnych siłach opuściła pojazd – czytamy na stronie ochotników z Haczowa.

Poszkodowanej strażacy-ochotnicy udzielili kwalifikowanej pierwszej pomocy. Następnie, kiedy na miejsce dojechał Zespół Pogotowia Ratunkowego, przekazano kobietę pod ich opiekę. Z podejrzeniem złamania kręgosłupa, w stanie stabilnym, została przetransportowana do szpitala w Brzozowie.

Brzozowscy policjanci ustalali przyczyny wypadku. Ze wstępnych ustaleń wynika, że samochód jadąc ze zwiększoną prędkością wypadł z drogi, po czym wpadł w ogrodzeni. Na miejsce zadysponowano również dwa zastępy z PSP JRG Brzozów.

źródło/foto: OSP KSRG Haczów

30-04-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)