REKLAMA
REKLAMA

Pojazd wypadł z drogi i staranował ogrodzenie. Kobieta z podejrzeniem złamania kręgosłupa trafiła do szpitala (ZDJĘCIA)

POWIAT BRZOZOWSKI / PODKARPACIE. W sobotę 28 kwietnia około 23.30 doszło do zdarzenia drogowego na granicy Haczowa i Iskrzyni. Kobieta z impetem wjechała w ogrodzenie na posesji zlokalizowanej przy drodze. Z podejrzeniem złamania kręgosłupa trafiła do brzozowskiego szpitala.

Jednostka Operacyjno-Techniczna z OSP KSRG Haczów została zadysponowana do zdarzenia na granicy Haczowa z Iskrzynią. Po szybkiej zbiórce w remizie, dwa zastępy udały się alarmowo do miejsca zdarzenia. Po przybyciu strażacy zastali rozbity samochód, który staranował przęsła i słupki ogrodzenia pobliskiej posiadłości oraz poszkodowaną, która o własnych siłach opuściła pojazd – czytamy na stronie ochotników z Haczowa.

Poszkodowanej strażacy-ochotnicy udzielili kwalifikowanej pierwszej pomocy. Następnie, kiedy na miejsce dojechał Zespół Pogotowia Ratunkowego, przekazano kobietę pod ich opiekę. Z podejrzeniem złamania kręgosłupa, w stanie stabilnym, została przetransportowana do szpitala w Brzozowie.

Brzozowscy policjanci ustalali przyczyny wypadku. Ze wstępnych ustaleń wynika, że samochód jadąc ze zwiększoną prędkością wypadł z drogi, po czym wpadł w ogrodzeni. Na miejsce zadysponowano również dwa zastępy z PSP JRG Brzozów.

źródło/foto: OSP KSRG Haczów

30-04-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)