REKLAMA
CUK
REKLAMA

POWIAT BRZOZOWSKI: Wjechała do rowu – miała ponad 2,5 promila

GOLCOWA / PODKARPACIE. W policyjnym areszcie trzeźwiała 47-letnia mieszkanka powiatu brzozowskiego, która wczoraj wjechała samochodem do przydrożnego rowu. Kobieta oddaliła się z miejsca kolizji. Gdy została zatrzymana miała ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie. Teraz za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

Wczoraj około godz. 19, oficer dyżurny brzozowskiej komendy otrzymał informację o tym, że w Golcowej w przydrożnym rowie znajduje się samochód. Na miejscu byli również strażacy i zespół kartki pogotowia ratunkowego, który udzielał pomocy kobiecie. Policjanci ustalili, że była ona pasażerką volkswagena polo, a kierująca oddaliła się z miejsca. Po badaniu alkomatem okazało się, że 36-letnia pasażerka polo miała ponad 2 promile alkoholu w organizmie.

Po wykonaniu czynności policjanci rozpoczęli poszukiwania kierującej. Patrolując pobliski teren, w odległości dwóch kilometrów od miejsca kolizji, strażacy ochotnicy wskazali funkcjonariuszom zdenerwowaną kobietę, która była pod wyraźnym działaniem alkoholu. W rozmowie z policjantami kobieta przyznała się do tego, że to ona była kierującą, i że do przydrożnego rowu wjechała, gdy cofała autem. Przeprowadzone badanie alkomatem wykazało w organizmie 47-latki ponad 2,5 promila alkoholu.

Policjanci zatrzymali kobiecie prawo jazdy i przewieźli ją do policyjnego aresztu. Po wytrzeźwieniu usłyszała zarzut kierowania w stanie nietrzeźwości. Nie ominie jej również kara za pozostawienie rannej pasażerki. Za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

zdjęcie poglądowe, archiwum Esanok.pl

KPP Brzozów

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

POWIAT SANOCKI: Za co odpowiada wicestarosta Wacław Krawczyk? (FILM)

09-07-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)