REKLAMA
REKLAMA

Przez dwa dni pili alkohol, później wsiedli do samochodu. Kierowca z Sanoka miał blisko 3,5 promila!

DOMARADZ / PODKARPACIE. Blisko 3,5 promila alkoholu w organizmie miał kierujący Audi, który został zatrzymany przez funkcjonariuszy. Mężczyzna „natknął się” na patrol Straży Celnej, który na szczęście uniemożliwił mu dalszą jazdę oraz wezwał na miejsce policjantów. 34-latekł wiózł ze sobą pasażera.

W piątek około godz. 10.30 brzozowscy policjanci zostali skierowani do Domaradza. Tam oczekiwał na nich patrol Służby Celnej, który zatrzymał do kontroli drogowej nietrzeźwego kierowcę. Kiedy policjanci przyjechali na miejsce, celnicy wskazali im kierowcę Audi. Okazał się nim 34-letni mieszkaniec Sanoka. Gdy funkcjonariusze sprawdzili stan jego trzeźwości okazało się, że mężczyzna posiadał w organizmie blisko 3,5 promila. Ponadto okazało się, że nie posiada prawa jazdy, gdyż dwa lata wcześniej zostało mu ono zatrzymane za jazdę pod wpływem alkoholu. Nie posiadał przy sobie również wymaganych dokumentów podczas kontroli.

Nieodpowiedzialny kierowca wiózł ze sobą pasażera. Jak ustalili policjanci, mężczyźni od dwóch dni spożywali razem alkohol.

Teraz kierujący za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem.

źródło: KPP Brzozów

4_2

04-06-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)