REKLAMA
REKLAMA

Wyjątkowy prezent na Dzień Dziecka od rodziców z Niebieszczan. Świetna zabawa podczas bajki o dżinie (FILM)

Wyjątkowy prezent na Dzień Dziecka od rodziców z Niebieszczan. Świetna zabawa podczas bajki o dżinie (FILM)

NIEBIESZCZANY / PODKARPACIE. Drugi rok z rzędu rodzice uczniów Szkoły Podstawowej w Niebieszczanach przygotowali dla swoich pociech wyjątkowy prezent. Zorganizowali efektowne przedstawienie zatytułowane „Lampa Alladyna”. Dzieci z wielką uwagą i radością patrzyły na popisy rodziców.

Przygotowania do odegrania ról na Dzień Dziecka trwały od 4 miesięcy. Nie zawsze było łatwo, ponieważ uczestnictwo w próbach trzeba było łączyć z pracą i obowiązkami domowymi.

Po przedstawieniu w sali gimnastycznej w Niebieszczanach zrobiło się jeszcze głośniej. Tańcom, śpiewom, zabawom nie było końca.

Rodzice składają serdeczne podziękowania za pomoc w przygotowaniu przedstawienia dla: Aleksandry Bułdak, która była głównym dźwiękowcem, Macieja Prajzlera za przygotowanie wspaniałej dekoracji, Joannie Gołdzie i Małgorzacie Klecha za pomoc przy dekoracjach, dla Łukasza Pawiaka za obsługę nagłośnienia, Sebastianowi Szulowi za przygotowanie grupy pod kątem choreografii, a także Marcie Brzeżawskiej, która napisała bajkę.

3

2

04-06-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)