REKLAMA
REKLAMA

Wyjątkowy prezent na Dzień Dziecka od rodziców z Niebieszczan. Świetna zabawa podczas bajki o dżinie (FILM)

Wyjątkowy prezent na Dzień Dziecka od rodziców z Niebieszczan. Świetna zabawa podczas bajki o dżinie (FILM)

NIEBIESZCZANY / PODKARPACIE. Drugi rok z rzędu rodzice uczniów Szkoły Podstawowej w Niebieszczanach przygotowali dla swoich pociech wyjątkowy prezent. Zorganizowali efektowne przedstawienie zatytułowane „Lampa Alladyna”. Dzieci z wielką uwagą i radością patrzyły na popisy rodziców.

Przygotowania do odegrania ról na Dzień Dziecka trwały od 4 miesięcy. Nie zawsze było łatwo, ponieważ uczestnictwo w próbach trzeba było łączyć z pracą i obowiązkami domowymi.

Po przedstawieniu w sali gimnastycznej w Niebieszczanach zrobiło się jeszcze głośniej. Tańcom, śpiewom, zabawom nie było końca.

Rodzice składają serdeczne podziękowania za pomoc w przygotowaniu przedstawienia dla: Aleksandry Bułdak, która była głównym dźwiękowcem, Macieja Prajzlera za przygotowanie wspaniałej dekoracji, Joannie Gołdzie i Małgorzacie Klecha za pomoc przy dekoracjach, dla Łukasza Pawiaka za obsługę nagłośnienia, Sebastianowi Szulowi za przygotowanie grupy pod kątem choreografii, a także Marcie Brzeżawskiej, która napisała bajkę.

3

2

04-06-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)