REKLAMA
REKLAMA

AKTUALIZACJA: Przyczepa kempingowa wpadła do zalewu. Akcja ratunkowa strażaków (ZDJĘCIA)

SIENIAWA / PODKARPACIE. W czwartkowy wieczór strażacy zostali poinformowani o przyczepie kempingowej dryfującej po zalewie w Sieniawie. Trzy zastępy szybko podjęły akcję ratunkową, ponieważ istniało zagrożenie, że ktoś może przebywać w środku. Przyczepa została wyciągnięta na brzeg, na szczęście nikt nie ucierpiał. Policjanci z Krosna ustalają szczegóły zdarzenia.

W zdarzeniu interweniowali strażacy:

– JRG Sanok,
– OSP Sieniawa,
– OSP Jaćmierz.

Na miejscu obecny był również partol policji z Krosna.

Policja otrzymała zgłoszenie o 19:50. Po dojechaniu na miejscu, działania związane z wyłowieniem przyczepy były mocno zaawansowane. Została ona wyciągnięta na brzeg, wewnątrz nie było nikogo, nie ujawniono również żadnych wartościowych przedmiotów – relacjonuje aspirant Paweł Buczyński z KMP Krosno i dodaje: – Przyczepa nie posiadała tablicy rejestracyjnej, ale policjantom udało się ustalić właściciela. Ma on ją zabezpieczyć. Trwają ustalenia w jaki sposób przyczepa znalazła się w zalewie. Sprawa nie ma wątku kryminalnego, nie jest wykluczone, że mogła ona osunąć się wskutek sił natury, padającego deszczu.

9

10

foto: OSP Sieniawa

06-04-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)