REKLAMA
REKLAMA

Przyroda na dobre obudziła się do życia. Pięknie, ale też burzowo (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Od pana Stanisława otrzymaliśmy fotografie, prezentujące piękno przyrody, która na wiosnę wyjątkowo dynamicznie budzi się do życia. Na wiosnę jest pięknie, ale też burzowo. Co udało się uwiecznić naszemu Internaucie. Za zdjęcia serdecznie dziękujemy!

foto: Stanisław

foto028

Zachęcamy do nadsyłania podobnych fotografii na adres: redakcja@esanok.pl


Wysłanie zdjęć jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na ich publikację na łamach portalach eSanok.pl oraz Bieszczady24.pl

Przypominamy o zachowaniu praw autorskich. Nadesłane fotografie traktowane będą przez redakcję jako własność osoby wysyłającej maila. Jeżeli nadesłane zdjęcia pochodzą od osób trzecich, a nie są wysyłane przez nie osobiście, prosimy o wpisanie w treści maila wyrażenie zgody przez autora na publikację oraz równoczesne podanie imienia i nazwiska twórcy. W przypadku kradzieży fotografii redakcja będzie zobowiązana do przekazania policji wszelkich danych mogących doprowadzić do odpowiedzialności karnej.

09-05-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)