REKLAMA
REKLAMA

Zwycięstwa, świetne debiuty i coraz wyższe umiejętności zawodników MKS Sanok (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. II edycja Grand Prix o Puchar Burmistrza Tomaszowa Lubelskiego. Startowali zawodnicy MKSu Sanok. Faworyci nie zawiedli, było również kilka udanych debiutów. Tradycyjnie, bezkonkurencyjni w swoich kategoriach wiekowych byli Bianka Bluj, Bartosz Łożański i Julita Krawiec. Wcześniej, nasi reprezentanci startowali w Warszawie, a także odebrali puchary za wyniki uzyskane w Grand Prix Tomaszowa Lubelskiego w sezonie 2017.

Portal Esanok.pl jest oficjalnym patronem medialnym sekcji wrotkarskiej klubu MKS Sanok

esanok1

Podczas II edycji zawodów w Tomaszowie Lubleskim, oprócz sukcesów wspomnianej wyżej trójki, w najmłodszej kategorii Lena Tokarska zajęła 2. miejsce, tuż za nią, na 3. pozycji uplasowała się Laura Bluj. Wśród chłopców Michał Niemczyk zajął 2. pozycję. W kategorii juniorek D zgarnęliśmy całe podium, kolejno Julita Krawiec, Julia Kogut i Maja Pytlowany. W juniorkach C 3. miejsce zdobyła Natalia Łożańska po świetnej walce na 3 km. Na najniższym stopniu podium stanęła Aleksandra Lenart w swojej kategorii wiekowej.

Wyniki:

Kat. Junior F
2. Lena Tokarska
3. Laura Bluj

Kat. Junior E
1. Bartosz Łożański
2. Michał Niemczyk

Kat . Junior E
1. Bianka Bluj

Kat. Junior D
1. Julita Krawiec
2. Julia Kogut
3. Maja Pytlowany
6. Maria Piecuch
8. Aleksandra Górecka
9. Malwina Morawska

Kat. Junior C
3. Natalia Łożańska
6. Paula Doskowska
7. Magdalena Pawlikowska

Kat. Kadetka
5. Natalia Jagniszczak

Kat. Juniorka młodsza
3. Aleksandra Lenart

Wcześniej trójka naszych zawodników brała udział w otwarciu sezonu wrotkarskiego na Mazowszu. Zawody odbyły się na Torze Łyzwiarskim Stegny w Warszawie. W zawodach rywalizowało 200 zawodników z 6 klubów wrotkarskich. Sanoczanki spisały się wyśmienicie zdobywając 3 medale. Julita Krawiec wywalczyła dwa srebrne w tej samej kategorii. Miłą niespodziankę sprawiła nam Maja Pytlowany zdobywając brązowy medal. Tuż za podium uplasowała się dwukrotnie Maria Piecuch.

1

Do sanockiego klubu MKS trafiły także 3 puchary za Grand  Prix  Burmistrza  Miasta  Tomaszowa Lubelskiego za sezon 2017. Bezkonkurencyjne okazały się Bianka Bluj i Julita Krawiec, które w swoich kategoriach wiekowych nie dały szans rywalkom zdobywając najwyższe stopnie podium. Na najniższym stopniu w swojej kategorii wiekowej stanęła z koeli najmłodsza zawodniczka naszego klubu Laura Bluj, debiutująca w poprzednim sezonie.

Gratulacje należą się również Natalii Jagniszczak, która w swojej kategorii  zdobyła 4. miejsce oraz Mai Pytlowany i Juli Kogut, które w swoich kategoriach wiekowych uplasowały się kolejno na 5. i 6. pozycji. Brawa za walkę!

1

2

źródło: materiały nadesłane

09-05-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)