Zwycięstwa, świetne debiuty i coraz wyższe umiejętności zawodników MKS Sanok (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. II edycja Grand Prix o Puchar Burmistrza Tomaszowa Lubelskiego. Startowali zawodnicy MKSu Sanok. Faworyci nie zawiedli, było również kilka udanych debiutów. Tradycyjnie, bezkonkurencyjni w swoich kategoriach wiekowych byli Bianka Bluj, Bartosz Łożański i Julita Krawiec. Wcześniej, nasi reprezentanci startowali w Warszawie, a także odebrali puchary za wyniki uzyskane w Grand Prix Tomaszowa Lubelskiego w sezonie 2017.

Portal Esanok.pl jest oficjalnym patronem medialnym sekcji wrotkarskiej klubu MKS Sanok

esanok1

Podczas II edycji zawodów w Tomaszowie Lubleskim, oprócz sukcesów wspomnianej wyżej trójki, w najmłodszej kategorii Lena Tokarska zajęła 2. miejsce, tuż za nią, na 3. pozycji uplasowała się Laura Bluj. Wśród chłopców Michał Niemczyk zajął 2. pozycję. W kategorii juniorek D zgarnęliśmy całe podium, kolejno Julita Krawiec, Julia Kogut i Maja Pytlowany. W juniorkach C 3. miejsce zdobyła Natalia Łożańska po świetnej walce na 3 km. Na najniższym stopniu podium stanęła Aleksandra Lenart w swojej kategorii wiekowej.

3. Aleksandra Lenart

Wcześniej trójka naszych zawodników brała udział w otwarciu sezonu wrotkarskiego na Mazowszu. Zawody odbyły się na Torze Łyzwiarskim Stegny w Warszawie. W zawodach rywalizowało 200 zawodników z 6 klubów wrotkarskich. Sanoczanki spisały się wyśmienicie zdobywając 3 medale. Julita Krawiec wywalczyła dwa srebrne w tej samej kategorii. Miłą niespodziankę sprawiła nam Maja Pytlowany zdobywając brązowy medal. Tuż za podium uplasowała się dwukrotnie Maria Piecuch.

1

Do sanockiego klubu MKS trafiły także 3 puchary za Grand  Prix  Burmistrza  Miasta  Tomaszowa Lubelskiego za sezon 2017. Bezkonkurencyjne okazały się Bianka Bluj i Julita Krawiec, które w swoich kategoriach wiekowych nie dały szans rywalkom zdobywając najwyższe stopnie podium. Na najniższym stopniu w swojej kategorii wiekowej stanęła z koeli najmłodsza zawodniczka naszego klubu Laura Bluj, debiutująca w poprzednim sezonie.

Gratulacje należą się również Natalii Jagniszczak, która w swojej kategorii  zdobyła 4. miejsce oraz Mai Pytlowany i Juli Kogut, które w swoich kategoriach wiekowych uplasowały się kolejno na 5. i 6. pozycji. Brawa za walkę!