REKLAMA
REKLAMA

Remix Niebieszczany z awansem do klasy A! Ogromne emocje i duże zainteresowanie meczami barażowymi (ZDJĘCIA)

PŁOWCE / PODKARPACIE. O tak wysokiej temperaturze pojedynków barażowych na poziomie klasy B chyba nikt się nie spodziewał. Rywalizacja o promocję do wyższej ligi pomiędzy Remixem Niebieszczany a Stalfredem Płowce/Stróże Małe wzbudziła duże zainteresowanie kibiców. Była oprawa, głośny doping, twarde pojedynki zawodników, wreszcie aż 11 goli i na końcu pewny awans zespołu z Niebieszczan. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji autorstwa Tomasza Sowy.

17 czerwca rozegrano pierwszy mecz barażowy o awans do klasy A pomiędzy zespołami, które w swojej grupie klasy B zajęły 2. miejsce. Spotkanie odbyło się w Niebieszczanach i mimo, że gospodarze po pierwszej części gry prowadzili już 3:0, gościom udało się doprowadzić do kontaktu. Ostatecznie padł wynik 4:3 dla Remixu i sprawa awansu pozostawała otwarta.

Rewanż odbył się tydzień później, już w Płowcach. Piłkarzom Remixu znów udało się czterokrotnie pokonać bramkarza rywali, ale tym razem zawodników Stalfredu nie było stać nawet na jedno trafienie. Ostatecznie więc, baraż zakończył się zwycięstwem Niebieszczan 8:3 i co za tym idzie, awansem do klasy A.

LKS Stalfred Płowce/Stróże Małe – Remix Niebieszczany 0:4 (0:2)

Bramki: P. Czubek 2, D. Pałys. B. Fal.

Baraż: 4:3 i 4:0 dla Remixu. Awans: Remix Niebieszczany.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji Tomasza Sowy.

26-06-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)