REKLAMA
REKLAMA

Remix Niebieszczany z awansem do klasy A! Ogromne emocje i duże zainteresowanie meczami barażowymi (ZDJĘCIA)

PŁOWCE / PODKARPACIE. O tak wysokiej temperaturze pojedynków barażowych na poziomie klasy B chyba nikt się nie spodziewał. Rywalizacja o promocję do wyższej ligi pomiędzy Remixem Niebieszczany a Stalfredem Płowce/Stróże Małe wzbudziła duże zainteresowanie kibiców. Była oprawa, głośny doping, twarde pojedynki zawodników, wreszcie aż 11 goli i na końcu pewny awans zespołu z Niebieszczan. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji autorstwa Tomasza Sowy.

17 czerwca rozegrano pierwszy mecz barażowy o awans do klasy A pomiędzy zespołami, które w swojej grupie klasy B zajęły 2. miejsce. Spotkanie odbyło się w Niebieszczanach i mimo, że gospodarze po pierwszej części gry prowadzili już 3:0, gościom udało się doprowadzić do kontaktu. Ostatecznie padł wynik 4:3 dla Remixu i sprawa awansu pozostawała otwarta.

Rewanż odbył się tydzień później, już w Płowcach. Piłkarzom Remixu znów udało się czterokrotnie pokonać bramkarza rywali, ale tym razem zawodników Stalfredu nie było stać nawet na jedno trafienie. Ostatecznie więc, baraż zakończył się zwycięstwem Niebieszczan 8:3 i co za tym idzie, awansem do klasy A.

LKS Stalfred Płowce/Stróże Małe – Remix Niebieszczany 0:4 (0:2)

Bramki: P. Czubek 2, D. Pałys. B. Fal.

Baraż: 4:3 i 4:0 dla Remixu. Awans: Remix Niebieszczany.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji Tomasza Sowy.

26-06-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)