REKLAMA
VIVO sc

Rusza piłkarska karuzela na wszystkich szczeblach w regionie!

POWIAT SANOCKI / PODKARPACIE. W najbliższy weekend rozpoczynają się rozgrywki piłkarskie na wszystkich szceblach w naszym regionie. Do gry wkraczają bowiem piłkarze z „A” i „B” klasy.

W IV lidze, Geo-Eko Wiki Ekoball Stal Sanok gra mecz w Przemyślu z miejscową Polonią. Przełom Besko podejmuje Koronę Rzeszów. W okręgówce Gimball Tarnawa u siebie mierzy się z Przełęczą Dukla. 

Ruszają wspomniane już rozgrywki w „A” i „B” klasie.

W sumie w akcji zobaczymy 25 zespołów reprezentujących powiat sanocki.

Sprawdź nasz piłkarski rozkład jazdy.

IV liga podkarpacka / 3. kolejka:

18 sierpnia 2018 (sobota):

Przełom Besko – Korona Rzeszów godz. 16:30
Wisłoka Dębica – Igloopol Dębica godz. 17:00
Karpaty Krosno – Sokół Nisko godz. 17:00
Piast Tuczempy – Stal Gorzyce godz. 17:00
Sokół Kolbuszowa Dolna – JKS 1909 Jarosław godz. 17:30

19 sierpnia 2018 (niedziela):

Wisłok Wiśniowa – Błękitni Ropczyce godz. 16:00
Orzeł Przeworsk – Izolator Boguchwała godz. 17:00
KS Wiązownica – Rzemieślnik Pilzno godz. 17:00

20 sierpnia 2018 (poniedziałek):

Polonia Przemyśl – Geo-Eko Wiki Ekoball Stal Sanok godz. 18:00

foto: Tomasz Sowa / archiwum Esanok.pl


Klasa okręgowa – Krosno / 3. kolejka:

18 sierpnia 2018 (sobota):

Iwonka Iwonicz – Tempo Nienaszów godz. 16:30
Polonia Kopytowa – Start Rymanów godz. 17:00

19 sierpnia 2018 (niedziela):

Zamczysko Odrzykoń – Partyzant Targowiska godz. 11:00
Nafta Jedlicze – Bieszczady Ustrzyki Dolne godz. 15:00
Czarni 1910 Jasło – Wisłok Sieniawa godz. 16:30
Iskra Przysietnica – Kotwica Korczyna godz. 16:30
Markiewicza Krosno – Ostoja Kołaczyce godz. 16:30
Gimball Tarnawa – Przełęcz Dukla godz. 16:30


ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Piłkarski weekend w gminie Zagórz (ZAPOWIEDŹ)


Klasa „A” – Krosno 1 / 1. kolejka:

18 sierpnia 2018 (sobota):

Juventus Poraż – Bukowianka Bukowsko godz. 14:00
Victoria Pakoszówka – Szarotka Uherce godz. 17:00

19 sierpnia 2018 (niedziela):

Remix Niebieszczany – Sanovia Lesko godz. 16:30
LKS Zarszyn – Orzeł Bażanówka godz. 16:30
Cosmos Nowotaniec – LKS Pisarowce godz. 16:30
Górnik Grabownica – LKS Długie godz. 16:30
Lotniarz Bezmiechowa – Szarotka Nowosielce godz. 16:30


Klasa „B” – Krosno 1 / 1. kolejka:

19 sierpnia 2018 (niedziela):

Osława Zagórz – LKS Tyrawa Wołoska godz. 13:00
Bieszczady Jankowce – Lotnik Ustjanowa godz. 13.00
Zalew Myczkowce – LKS Czaszyn godz. 13:00
Otryt Lutowiska – LKS Górzanka godz. 15:00
Gabry Łukowe – LKS Olszanica godz. 15:00
Nelson Polańczyk – Pionier Średnia Wieś godz. 15:30


Klasa „B” – Krosno 2 / 1. kolejka:

19 sierpnia 2018 (niedziela):

Florian Rymanów Zdrój – Victoria II Pakoszówka godz. 11:00
LKS Odrzechowa – Pogórze Srogów Górny godz. 12:00
Orion Pielnia – Orkan Markowce godz. 13:00
LKS Milcza – ULKS Czerteż godz. 13:00
LKS Głębokie – Górnik Strachocina godz. 16:30
Iskra Wróblik Szlachecki – LKS Płowce/Stróże Małe godz. 16:30


ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Piłkarski weekend w gminie Zagórz (ZAPOWIEDŹ)

17-08-2018