REKLAMA
Praca Auto Serwis
Janas Podłogi
REKLAMA

Sanoccy mistrzowie gitary z sukcesami w Kolbuszowej!

SANOK / KOLBUSZOWA. Do Kolbuszowej przyjechało 46 solistów oraz 7 zespołów z całego regionu podkarpackiego aby wziąć udział w XII Festiwalu Młodych Gitarzystów. Od lat to święto gitary przyciąga najmłodszych adeptów sztuki muzycznej, którzy w przedświątecznej atmosferze czarują słuchaczy ciepłym dźwiękiem gitar.

Jury pod przewodnictwem prof. Ryszarda Bałauszko z Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie po wysłuchaniu wszystkich prezentacji postanowiło przyznać sanockim muzykom najwyższe nagrody.  W kategorii solistów Nagrody I stopnia otrzymali:  Maja Kot z klasy gitary Aleksandry Bodziak, Zuzanna Krok z klasy gitary Iwony Bodziak, Kacper Radwański z klasy gitary Andrzeja Siedleckiego oraz Marta Bartkowska z klasy gitary Macieja Harny.  W kategorii zespołów Nagrodę I stopnia otrzymał duet gitarowy w składzie: Julia Sabat i Tymon Gawłowski, który pracuje pod kierunkiem Iwony Bodziak i Aleksandry Bodziak. Gratulujemy młodym wykonawcom, którzy po raz kolejny godnie reprezentowali sanocką szkołę muzyczną oraz miasto Sanok uzyskując najwyższe oceny.

Kolbuszowa 2017

Na zdjęciu od lewej od góry: Tymon Gawłowski, Marta Bartkowska, Julia Sabat; od dołu – Zuzanna Krok, Maja Kot, Kacper Radwański.

źródło: PSM Sanok

03-01-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)