REKLAMA
REKLAMA

SANOK: Błonia to idealne miejsce na imprezy plenerowe. Zaplanowano koncerty kolejnych gwiazd!

SANOK / PODKARPACIE. Powrót do organizowania imprez plenerowych na Błoniach w Sanoku okazał się strzałem w dziesiątkę. W święcie naszego miasta, podczas dwóch dni zabawy, wzięło udział kilkanaście tysięcy osób. Już teraz burmistrz Sanoka deklaruje, ze to nie były pierwsze i ostatnie koncerty na Błoniach. Co planują włodarze Sanoka?

tp

Tadeusz Pióro, burmistrz Sanoka

– Przykład Dni Sanoka zorganizowanych na sanockich Błoniach, pokazuje jak bardzo sanoczanie oraz przyjaciele Sanoka oczekują imprez właśnie w tym miejscu. Wychodząc na przeciw tym oczekiwaniom miło nam poinformować, że mamy w planie zorganizować kolejne koncerty właśnie na Błoniach. Na zakończenie wakacji w Sanoku wystąpią Sylwia Grzeszczak oraz Natalia Kukulska zdradza Tadeusz Pióro, burmistrz Sanoka.

W sumie w sobotę na Błoniach pojawiło się ponad 10 tysięcy osób! W niedzielę frekwencja była nieco mniejsza, ale bawiono się równie energicznie i żywiołowo, jak dzień wcześniej. Planowane zakończenie wakacji będzie jednocześnie podsumowaniem kolejnej edycji Podwórkowego Lata.

Clipboard02

red.A TAK BAWIONO SIĘ NA BŁONIACH PODCZAS TEGOROCZNYCH DNI SANOKA

DNI SANOKA 2018: Joe Cocker Project i Elektryczne Gitary na deser! (FOTO)

Sanockie Błonia wprost kipią! Drugi dzień święta naszego miasta! (VIDEO, ZDJĘCIA)

Power Play na sanockich Błoniach. To była prawdziwa muzyczna petarda! (FILM, ZDJĘCIA)

Tysiące sanoczan bawi się na święcie naszego miasta! Spektakularna eksplozja kolorów i gwiazdy na scenie! (FILM, ZDJĘCIA)

DNI SANOKA 2018: Na dobry początek szalona EKSPLOZJA KOLORÓW!!! (FILM, ZDJĘCIA)

 

19-06-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook