REKLAMA

Płonął budynek. Ogień zagrażał pobliskim domom (ZDJĘCIA)

HACZÓW / PODKARPACIE. W niedziele 17 czerwca w Haczowie na jednej z posesji doszło do pożaru. Ogień opanował budynek gospodarczy. Było zagrożenie, że rozprzestrzeni się na pobliskie domostwa.

17 maja 2018 roku, kilka minut po godzinie 19 dyżurny KP PSP w Brzozowie odebrał zgłoszenie o pożarze budynku gospodarczego w Haczowie. Z uwagi na duże zagrożenie pobliskich budynków, a także widoczne zadymienie, na miejsce skierowano 6 zastępów straży pożarnej. Dzięki szybkiej reakcji właściciela oraz strażaków, pożar udało się opanować w początkowej fazie, co pozwoliło uniknąć większej tragedii (w bliskiej odległości mieszczą się zabudowania i budynki mieszkalne). Przed godziną 20 działania zostały zakończone. Ze wstępnych ustaleń wynika, że przyczyną pożaru była wadliwa instalacja elektryczna.

Siły i środki:
– OSP KSRG Haczów
– OSP KSRG Trześniów
– OSP KSRG Jabłonica Polska
– PSP JRG Brzozów

źródło/foto: OSP KSRG Haczów

18-06-2018
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Komentarze niezarejestrowanych czytelników:

P400v2018-06-18 15:06:56
0 0
Winna była instalacja elektryczna nie dziwie sie jak ludzie zamiat bezpiecznikow topikowych mają gwoździe lub źle dobrane bezpieczniki do przewodów to wlasnie taki efekt tego jest. Polska mentalność wywala bezpiecznik trzeba dac wiekszy mocnejszy wtedy nie bedzie wywalac
Sanoczanin2018-06-19 09:26:10
0 0
To w maju czy w czerwcu się paliło