REKLAMA
REKLAMA

SANOK: Utrudnienia w ruchu związane z procesją Bożego Ciała

SANOK / PODKARPACIE. W czwartek  policjanci zabezpieczą przemarsz procesji związanej z obchodami Bożego Ciała. Największych utrudnień możemy się spodziewać w godzinach od 11 do 12.

Aby zapewnić bezpieczeństwo uczestników uroczystości, ruch na kilku sanockich ulicach zostanie wstrzymany. Policjanci będą kierować na objazdy.

Główne uroczystości Bożego Ciała w Sanoku rozpoczynają się jutro o godz. 10. w Kościele pw. Chrystysa Króla w Sanoku

Po mszy uczestnicy procesji przejdą następującymi ulicami: Jana Pawła II, Staszica, Mickiewicza, Piłsudskiego przy Kościele pw. Przemienienia Pańskiego, gdzie nastąpi zakończenie uroczystości.

W celu zapewnienia bezpieczeństwa wiernym uczestniczącym w procesji, niezbędne będzie chwilowe wstrzymanie ruchu pojazdów na wymienionych ulicach. Policjanci będą wskazywać kierującym objazdy. Po uroczystościach ruch będzie odbywał się bez zakłóceń.

Ponadto apelujemy do kierowców o rozważną i ostrożną jazdę oraz do pieszych o bezpieczne poruszanie się po drogach. Przypominamy również rodzicom o właściwej opiece nad dziećmi, zwłaszcza podczas procesji oraz spacerów po głównych ulicach i drogach powiatu.

ZOBACZ RÓWNIEŻ ARCHIWUM:


BOŻE CIAŁO 2017: Jak co roku procesja Bożego Ciała zgromadziła tłumy wiernych (FILM)

PROCESJA BOŻEGO CIAŁA – SANOK 2016


PROCESJA BOŻEGO CIAŁA – SANOK 2014


PROCESJA BOŻEGO CIAŁA – SANOK 2013

31-05-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)