REKLAMA
REKLAMA

Sterty śmieci na brzegu jeziora. Sprzątali ratownicy bieszczadzkiego WOPR (ZDJĘCIA)

SIENIAWA / PODKARPACIE. W ostatnich dniach członkowie Bieszczadzkiego WOPR prowadzili akcję porządkowania okolic zbiornika wodnego na rzece Wisłok w Sieniawie. Zaśmieconych miejsc nie brakowało. Na niektórych odcinkach, tuż przy wodzie, zalegały sterty śmieci.

Zbiornik wodny w Sieniawie powstał 1978 roku i od wielu lat w sezonie letnim, cieszy się dużą popularnością zarówno wśród społeczności lokalnej jak również osób przyjezdnych.

Członkowie stowarzyszenia, każdorazowo w okresie letnim, podejmują próby zachowania czystości i zapewnienia jak najlepszych walorów estetycznych terenów przyległych do akwenu. Każdego roku, ratownicy czyszczą brzeg akwenu z wszelakiego rodzaju odpadów (butelki, puszki, opakowania plastikowe, pampersy). Dodatkowo zespół płetwonurków podejmuje się w toku ćwiczeń czyszczenia dna akwenu.

Szczególne podziękowania za zaangażowanie w akcję sprzątania brzegów jeziora należą się kierownikowi drużyny, koledze Taduszowi Śliwce – czytamy na profilu Facebook.com Bieszczadzkiego WOPR.

źródło: Bieszczadzkie WOPR

16-04-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)