REKLAMA
REKLAMA

Stracił panowanie nad motorowerem i wywrócił się (FOTO)

POWIAT BRZOZOWSKI / PODKARPACIE. Wczoraj policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego z udziałem motorowerzysty. Mężczyzna, który kierował jednośladem, stracił panowanie nad pojazdem i wywrócił się. Prowadzone postępowanie w tej sprawie da odpowiedź na to, co było tego przyczyną.

Wczoraj około godz. 17 dyżurny brzozowskiej komendy został powiadomiony o rannym uczestniku zdarzenia drogowego, któremu była udzielana pomoc medyczna na izbie przyjęć w Brzozowie. Na miejsce zostali skierowani policjanci. Niestety kontakt z mężczyzną był niemożliwy.

Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 28-latek kierując skuterem stracił panowanie nad pojazdem i doprowadził do jego wywrócenia. Wskutek upadku mężczyzna doznał obrażeń głowy. Przez karetkę pogotowia został przewieziony do szpitala, a pojazd, którym się poruszał przez członków rodziny został przemieszczony z miejsca zdarzenia, do miejsca zamieszkania kierującego.

Na miejscu zdarzenia, funkcjonariusze wykonali oględziny i zabezpieczyli ślady. Jego przyczyny będą ustalane w toku prowadzonego postępowania. Mężczyźnie została pobrana krew do badań. Ich wynik wykaże, czy mężczyzna w chwili zdarzenia był trzeźwy.

 

źródło: KPP Brzozów

09-10-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)