REKLAMA
REKLAMA

OSTATNIA SZANSA: Szampański sylwester w BONIE? Mamy dla Was podwójne zaproszenie!

SANOK / PODKARPACIE. Nie masz jeszcze planów na szampańską noc sylwestrową? Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie, w którym do wygrania jest darmowe podwójne zaproszenie na sylwestra w Restauracji BONA w Sanoku. Organizatorzy przygotowali wykwintne menu. Podczas imprezy zagra zespół REJS. Świetna atmosfera i super zabawa gwarantowane!

Koniec roku zbliża się wielkimi krokami. Wielu z nas, ze względu na codzienne obowiązki nie zdążyło jeszcze zaplanować nocy sylwestrowej. Wychodzimy naprzeciw wszystkim „zabieganym” i wspólnie z naszym Partnerem Restauracją i Hotelem BONA proponujemy wzięcie udziału w konkursie, w którym do wygrania jest darmowe podwójne zaproszenie na noc sylwestrową o wartości 490 zł.

Aby wziąć udział w zabawie należy przesłać do naszej redakcji maila z imieniem i nazwiskiem oraz numerem telefonu i krótkim opisem:

Najciekawszej przygody sylwestrowej :)

Najbardziej oryginalną historię kapituła konkursowa, w skład której wchodzą członkowie naszej redakcji, nagrodzi podwójnym zaproszeniem. Na Wasze wiadomości czekamy do poniedziałku 17 grudnia do godziny 12:00. Wyniki konkursu zawierające zwycięski opis oraz imię laureata opublikujemy na naszym portalu dzień później również o godzinie 12:00. Maila prosimy nadsyłać na adres: promocja@esanok.pl. W konkursie mogą wziąć udział tylko osoby pełnoletnie.

źródło: BONA Sanok

17-12-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)