REKLAMA
REKLAMA

OSTATNIA SZANSA: Szampański sylwester w BONIE? Mamy dla Was podwójne zaproszenie!

SANOK / PODKARPACIE. Nie masz jeszcze planów na szampańską noc sylwestrową? Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie, w którym do wygrania jest darmowe podwójne zaproszenie na sylwestra w Restauracji BONA w Sanoku. Organizatorzy przygotowali wykwintne menu. Podczas imprezy zagra zespół REJS. Świetna atmosfera i super zabawa gwarantowane!

Koniec roku zbliża się wielkimi krokami. Wielu z nas, ze względu na codzienne obowiązki nie zdążyło jeszcze zaplanować nocy sylwestrowej. Wychodzimy naprzeciw wszystkim „zabieganym” i wspólnie z naszym Partnerem Restauracją i Hotelem BONA proponujemy wzięcie udziału w konkursie, w którym do wygrania jest darmowe podwójne zaproszenie na noc sylwestrową o wartości 490 zł.

Aby wziąć udział w zabawie należy przesłać do naszej redakcji maila z imieniem i nazwiskiem oraz numerem telefonu i krótkim opisem:

Najciekawszej przygody sylwestrowej :)

Najbardziej oryginalną historię kapituła konkursowa, w skład której wchodzą członkowie naszej redakcji, nagrodzi podwójnym zaproszeniem. Na Wasze wiadomości czekamy do poniedziałku 17 grudnia do godziny 12:00. Wyniki konkursu zawierające zwycięski opis oraz imię laureata opublikujemy na naszym portalu dzień później również o godzinie 12:00. Maila prosimy nadsyłać na adres: promocja@esanok.pl. W konkursie mogą wziąć udział tylko osoby pełnoletnie.

źródło: BONA Sanok

17-12-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)