REKLAMA
ZS2 Zamek Lesko
PBS ZSL
REKLAMA

Album na 60-lecie sanockiego hokeja. Tak będzie wyglądał (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Na facebookowym profilu Sanockiej Republiki Hokejowej ukazało się kilkanaście zdjęć poszczególnych stron długo wyczekiwanego albumu na 60-lecie sanockiego hokeja. Publikacja, która liczy łącznie 208 stron jest gotowa i oczekuje na złożenie do druku. Pierwszymi egzemplarzami zostaną obdarowani darczyńcy, autorzy fotografii, zawodnicy, trenerzy i działacze. Druga partia będzie przeznaczona do sprzedaży dla kibiców.

Dzisiaj prezentujemy Wam kilkanaście stron z tej publikacji, która liczy aż 208 stron i składa się z krótkiego rysu historycznego oraz prezentacji kilkuset fotografii dokumentujących dzieje sanockiego hokeja od 1948 roku po rok 2018. Sądzimy że nie będziecie zawiedzeni – czytamy w komunikacie na profilu Sanockiej Republiki Hokejowej na portalu społecznościowym Facebook. – Uprzedzając wszelkie pytania, informujemy, ze ta pierwsza partia albumu nie będzie przeznaczona do sprzedaży. Chcemy nią uhonorować osoby, które pomogły nam w tworzeniu albumu, darczyńców, ludzi i instytucje, które udostępniły nam fotografie oraz zawodników i działaczy, którzy związali swe życie z sanockim hokejem. W momencie jednak, kiedy będziemy mieli dokładną informację o cenie pojedynczego egzemplarza, uruchomimy akcję subskrypcji na druk drugiej partii, tym razem dostępnej już dla wszystkich zainteresowanych.

Wydawnictwo wsparły następujące sanockie instytucje: Dworek Sanocki, Buksan-Łyko, PBS, BESCO, Józef Leśniak Fundacja, PRDiM, Instjosz, Hurtownia Stali Drim, Law For The People Kancelaria Radcy Prawnego Paweł Poraszka, Marmur i Granit Kamieniarstwo Tomasz Stroka.

źródło: Sanocka Republika Hokejowa – -Facebook.com / Red.

17-12-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)