REKLAMA
REKLAMA

Sześć kolizji i czterech nietrzeźwych kierowców

POWIAT SANOCKI / PODKARPACIE. Jak co roku, w związku z dniem Wszystkich Świętych, na terenie naszego powiatu nad bezpieczeństwem i porządkiem na drogach czuwali sanoccy policjanci. W środę rozpoczęły się działania „Znicz 2018” i trwały do niedzieli 4 listopada.

Przez cały czas trwania akcji funkcjonariusze eliminowali nieprawidłowe zachowania uczestników ruchu drogowego oraz zapewniali płynność ruchu w pobliżu cmentarzy i na drogach dojazdowych do tych miejsc.

Tegoroczna akcja „Znicz” trwała 5 dni, od 31 października do 4 listopada. W ciągu tych dni policyjne statystyki nie odnotowały żadnych wypadków. Było 6 kolizji, w których na szczęście nikt nie doznał obrażeń. Policjanci zatrzymali 4 osoby, które będąc pod wpływem alkoholu kierowały pojazdami.

Funkcjonariusze w ramach akcji „Znicz 2018” czuwali nad bezpieczeństwem zarówno na głównych szlakach komunikacyjnych, jak też na lokalnych odcinkach dróg, zwłaszcza w pobliżu cmentarzy.

KPP Sanok

06-11-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)