REKLAMA
TOMASZ PORĘBA Czesław Siekierski ZS2 GRZEGORZ BRAUN Joanna Frydrych ZS3
REKLAMA
BOGDAN RZONCA

Sześć kolizji i czterech nietrzeźwych kierowców

POWIAT SANOCKI / PODKARPACIE. Jak co roku, w związku z dniem Wszystkich Świętych, na terenie naszego powiatu nad bezpieczeństwem i porządkiem na drogach czuwali sanoccy policjanci. W środę rozpoczęły się działania „Znicz 2018” i trwały do niedzieli 4 listopada.

Przez cały czas trwania akcji funkcjonariusze eliminowali nieprawidłowe zachowania uczestników ruchu drogowego oraz zapewniali płynność ruchu w pobliżu cmentarzy i na drogach dojazdowych do tych miejsc.

Tegoroczna akcja „Znicz” trwała 5 dni, od 31 października do 4 listopada. W ciągu tych dni policyjne statystyki nie odnotowały żadnych wypadków. Było 6 kolizji, w których na szczęście nikt nie doznał obrażeń. Policjanci zatrzymali 4 osoby, które będąc pod wpływem alkoholu kierowały pojazdami.

Funkcjonariusze w ramach akcji „Znicz 2018” czuwali nad bezpieczeństwem zarówno na głównych szlakach komunikacyjnych, jak też na lokalnych odcinkach dróg, zwłaszcza w pobliżu cmentarzy.

KPP Sanok

06-11-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.