REKLAMA
REKLAMA

Zderzenie motocykla z osobówką. 39-latek w szpitalu (ZDJĘCIA)

HUMNISKA / PODKARPACIE. Wczoraj policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego w Humniskach z udziałem motocyklisty. Wskutek zderzenia się citroena z suzuki kierowca jednośladu doznał obrażeń. 39-latek trafił do szpitala. Aktualnie trwają czynności w tej sprawie.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godz. 14.30, w Humniskach, na drodze wojewódzkiej prowadzącej z Brzozowa do Sanoka. Pracujący na miejscu zdarzenia policjanci wstępnie ustalili, że kierujący citroenem, 32-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego, wykonując manewr skrętu w lewo zderzył się z kierującym suzuki.

Wskutek tego zdarzenia 39-letni mieszkaniec powiatu brzozowskiego doznał obrażeń. Mężczyzna karetką pogotowia został przewieziony do szpitala. Kierującemu citroenem i jego pasażerce nic się nie stało.

Policjanci poddali badaniu na trzeźwość obu kierowców. Obaj byli trzeźwi. Wykonane na miejscu zdarzenia czynności pozwolą ustalić przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.

 

KPP Brzozów

foto: KPP Brzozów/OSP Humniska

05-11-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)