REKLAMA
REKLAMA

Tęcza zachwyciła w środowe popołudnie. Mamy kolejne efektowne zdjęcia (FOTO)

SANOK / PODKARPACIE. Również mieszkańcy Sanoka wykonali wiele ciekawych i efektownych fotografii po wczorajszej ulewie, której towarzyszyło słońce. Piękna, kolorowa tęcza przeszyła niebo. Wpisana w jesienną scenerię zachwycała przez kilkanaście minut. Zrobili Państwo zapewne tysiące zdjęć. Prosimy o nadsyłanie ich do naszej redakcji. Dziękujemy za te, które do tej pory pojawiły się na naszej skrzynce.

Zachęcamy do nadsyłania podobnych fotografii na adres: redakcja@esanok.pl

Poniższe przesłał do nas Krzysztof Koczera.

Foto: Krzysztof Koczera Fotografia

Foto: Krzysztof Koczera Fotografia

Foto: Krzysztof Koczera FotografiaWysłanie zdjęć jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na ich publikację na łamach portalu eSanok.pl.

Przypominamy o zachowaniu praw autorskich. Nadesłane fotografie traktowane będą przez redakcję jako własność osoby wysyłającej maila. Jeżeli nadesłane zdjęcia pochodzą od osób trzecich, a nie są wysyłane przez nie osobiście, prosimy o wpisanie w treści maila wyrażenie zgody przez autora na publikację oraz równoczesne podanie imienia i nazwiska twórcy. W przypadku kradzieży fotografii redakcja będzie zobowiązana do przekazania policji wszelkich danych mogących doprowadzić do odpowiedzialności karnej.

04-10-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

UdostępnijNapisz komentarz przez Facebook