REKLAMA
REKLAMA

Usiadł za kółko mając ponad 3 promile alkoholu w organizmie

GÓRKI / PODKARPACIE. Ponad 3 promile alkoholu w organizmie miał kierujący oplem zatrzymany wczoraj w Górkach do kontroli drogowej. 32-letni kierowca nie miał prawa jazdy, bo już wcześniej je stracił za kierowanie w stanie nietrzeźwości. Dzięki anonimowemu zgłoszeniu policjanci uniemożliwili mu dalszą jazdę.

Wczoraj około godz. 17, dyżurny brzozowskiej komendy otrzymał telefoniczne zgłoszenie o pijanym kierowcy opla jeżdżącym po Górkach. Na miejsce zostali skierowani funkcjonariusze.

Policjanci widząc pojazd odpowiadający temu ze zgłoszenia dali sygnał kierowcy do zatrzymania samochodu. Za kierownicą opla siedział 32-letni mieszkaniec tej miejscowości. Policjanci sprawdzili jego trzeźwość alkomatem. Urządzenie wskazało ponad 3 promile alkoholu w jego organizmie. Ponadto okazało się, że kierowca nie posiada żadnych uprawnień do kierowania pojazdami, a prawo jazdy, które miał zostało mu zatrzymane za wcześniejszą jazdę w stanie nietrzeźwości.

Dzięki anonimowemu zgłoszeniu policjanci uniemożliwili kierowcy opla dalszą jazdę. Teraz 32-latek odpowie za swoje zachowanie przed sądem.

KPP Brzozów

15-10-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)